Elévové mladší: 5. Mistrovský turnaj, v Jaroměři

Na hřišti TJ Jiskra Jaroměř
ZÁPASY: Miletín - Černilov, Hořice - Černilov
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
NOMINACE: všichni, kteří přes týden trénovali

Snad se po prodlouženém víkendu sjedeme v Jaroměři jakž takž komplet.
Když porazíme Hořice, budeme na tréninku servírovat trubičky.

A jak to dopadlo:

Černilov - Miletín 2:0
(Flégl, Horák)

Utkání jsme si museli odpískat sami, nedostavil se rozhodčí.

Miletín proti minulému zápasu posílil a výhra se nerodila snadno. Sice se hrálo především na polovině soupeře, tak hlavně v prvním poločase to byla z naší strany hrůza. Byli jsme pasivní, bojácní, nepříhráli si a bylo také znát, že při nepřítomnosti Rooneyho nemáme ostrého pravého útočníka. Fotbal k nekoukání, ale i přes tu bídu Hynďa 2x nastřelil tyč.
V poločase jsme prohodili Náťu s Vaškem. Vašek šel do útoku a Náťa na pravého beka a naší hře to prospělo. Hlavně jsme se prosadili v koncovce. První gól padl po střele Hýni, kterou Marťa před gólmanem líznul. Druhý dal Hýňa přímo z rohu.

Černilov - Hořice 4:1
(Flégl 3x, Horák)

Těžké utkání, kdy soupeř hrál velice dobře a těžil hlavně z fyzických dispozic svých hráčů. V poli vyrovnaný zápas, ve kterém jsme si vytvořili hodně šancí. V první půlce zase vázla koncovka, ale první gól byl opravdu lahůdkový: Hýňa vybojoval a vyvezl balón a ukázkově ho prostrčil mezi obránci Martinovi do běhu a ten už nezaváhal. Podobně to kluci sehráli ještě 2x, ale bez úspěšného zakončení.
V poločase jsme si řekli, že musíme hrát v defenzivě na jistotu, ale naši jako by poslouchali kolenem a hned v první minutě v obraně propadli, Tom netrefil balón a už soupeř šel ve třech na jednoho a pohodlně skóroval. Na náš druhý gól jsme naštěstí nemuseli čekat dlouho - perfektně sehraný roh: Hýňa načechral balón do vápna a Martin Flégl se báječně zavěsil do vzduchu a hlavou tvrdě zakončil. To nám hodně pomohlo. Soupeř pak hru otevřel a Martin měl vepředu hned daleko víc místa a vytvářel si řadu příležitostí.Třetí gól dal opět Marťa, když utekl, vystřelil a jeho střelu ještě tuším jeden z obránců lízl ramenem a nasměroval do sítě. Poslední gól Hýňa vstřelil přímo z rohu. Z dalších šancí už gól nepadl i když Matěj Obzina by si za svůj výkon gól zasloužil.

Pochvala. V úterý budou trubičky