Elévové mladší: 6. Mistrovský turnaj, v Předměřicích

ZÁPASY: Předměřice – Černilov, Stěžery - Černilov
SRAZ: 10:00 u kabinách nebo v 10:30 na místě
Rozhodčí: Hušek, Frič
Nominace: jak jsme slibili minule, do Předměřic pojede parta, které měla minule volno, doma nechaváme ještě marody (jestě jsme v této sezóně nehráli komplet, chjo ...), zlobidla z tréninku a Matese, který ještě nemá hotovou registračku.
Gólmani: Kuba Hovorka
V poli: Roman Věcek, Natálka Žídková, Martin Hynek, Hynek Horák, Vašek Mach, Štěpán Jukl, Martin Flégl, Vojta Šmied, Míša Dolejší, Kuba Kvapil

Informace před zápasy:

Domácí Přeměřice už nejsou ten tým ze začátku sezóny, permanentně se zlepšují a zápas s nimim nebude taková "malina" jako byla na začátku září. Stěžery se s námi bijí o nejvyšší příčky, v zápase s nimi můžeme uspět jen s hrou na 100%. Nic lehkého nás nečeká.

A pro jistotu připomínám, že v úterý 28.10., kdy je státní svátek, jedeme všichni na turnaj do Vamberka. Detaily najdete v kalendáři nebo v seznamu následujících akcí.

A jak to dopadlo:

Černilov - Předměřice 2:0
(Horák, Flégl)

Začali jsme aktivně a měli jsme více ze hry, ale rychlý gól nepřišel. Měli jsme několik nadějných standardek a šancí z levé strany, ale domácí gólman čaroval. Naštěstí pěkně kopnutý roh si domácí obránce srazil do vlastní sítě a vedli jsme. Ale výkon nebyl optimální, útočníci ještě nehráli naplno, hlavně že nám to klapalo v obraně.
Do druhého poločasu jsme opět dobře začali, ale po pár minutách dokulhal Hynďa na střídačku s puchýři na nohách a už se do konce zápasu na hřišti neukázal. Bylo vidět, že nám v záloze chybí, protože soupeř srovnal hru a začal zaměstnávat naši obranu více než je zdrávo. Nicméně se zbytek kádru nevzdal, hrdina dne Míša Dolejší poslal do útoku Marťu Flégla, ten se na pravé straně pěkně uvolnil a sám tváří v tvář gólmanovi nedal šanci. Pak už kluci a holka výsledek udrželi.
Za celý zápas si zase Kubík v bráně nesáhl na balon.

Černilov - Stěžery 3:2

(Horák, Flégl, Dolejší)

O pauze jsme zafačovali Hynďovi nohy, vyměnili mu výzbroj a postavili jsme ho na stopera, aby neměl tolik běhání. Náťa se posunula do zálohy a zbytek sestavy zůstal nezměněn.
Stěžery se představily jako jeden z nejlepších týmů se kterými jsme hráli letos. Začali nás přehrávat a netrvalo to dlouho a už jsme prohrávali 0:2. První gól padl po nešťastně tečované přízemní střele, kterou někdo z našich beků poslal k levé Kubově tyči, tedy na druhou stranu než šel náš gólman. Druhý naše obrana trestuhodně věnovala soupeřovu útočníkovi ve vápně, když se Romča nechal obehrát a zůstal stát místo aby kluka ješte doběhl a pak Hynek místo dvou kroků proti, stál a koukal, kam střelec vypálí. Vepředu hrál výborně Martin Flégl, takže jsme také hrozili směrem dopředu, ale náš první gól padl až po akci Hynka, když sebral na stoperu balon a proběhl s nim na noze celé hřiště až ke gólmanovi a skóroval.
Do druhého poločasu nebylo zbytí, chtěli jsme s výsledkem něco udělat, takže Hynek s Natálkou se prohodili a bylo znát, že ve středu hřiště začínáme mít navrch. Obraně se ulevilo a výsledkem pěkně sehrané kombinace byl Martinův gól na 2:2. Dál se hrálo vyrovnaně, Štěpka "Rooney" neprotrhl dnešní střeleckou smůlu a v pěkných šancích neskóroval. Nakonec nás vysvobodil Míša Dolejší, když otočil výsledek na 3:2 ve skrumáži před soupeřovou bránou byl nejpohotovější a poslal míč k pravé tyči stěžerské branky. Zbytek zápasu jsme se zbytečně zatáhli a ve snaze bránit vedení jsme přenechali soupeři iniciativu, ze které plynuly nepěkné závary před naším vápnem. Ale skore už se naštěstí pro nás neměnilo.

Pochvala všem za druhý zápas, že chtěli hrát a chtěli zápas otočit.
Příští víkend máme volno, takže se všichni douzdravte, trenéři si srovnají pocuchané nervy a v sobotu 25.10. vyrážíme do Převýšova.