Elévové mladší: 7. Mistrovský turnaj, v Převýšově

ZÁPASY: Převýšov – Černilov, Chlumec - Černilov
SRAZ: 8:30 u kabin nebo v 9:30 na místě
Rozhodčí: Stránský, Konhefr
Nominace: jede se daleko a čeká nás poměrně špatné počasí a navíc máme hromadu nemocných a raněných, no snad to nějak dáme dohromady
Gólman: Vojta Rejtar
V poli: Roman Věcek, Tomáš Kadaník, Martin Hynek, Hynek Horák, Vašek
Mach, Natálka Žídková, Štěpán Jukl, Martin Flégl, Vojta Šmied, Bertík
Horák

Informace před zápasy:

Domácí nesmíme podcenit i když jsou v tabulce nízko, hodně se v posledních zápasech zlepšují. S Chlumcem si to rozdáme o druhý flek. Takže žádný "pouťák" nás nečeká.

Když přivezem 6 bodů, tak další trénink (ve čtvrtek) hrajeme jen fotbal. Howgh !

A jak to dopadlo:

Černilov - Převýšov 3:0
(Horák, Jukl, Žídková)

Klasický zápas proti slabšímu soupeři. Tlačíme neustále soupeře do vápna, ale trápíme se v koncovce - podle toho scénáře probíhal první poločas. Převýšov se permanentně bránil, my si vytvářeli spousty šancí, ale buď nás vychytá vynikající soupeřův gólman nebo dáme vedle. Ani z žádného z hromady závarů nic nespadlo, pouze se míč posunoval po vápně v chumlu a nebyl od nás nikdo, kdo by ho "urval " a napálil do brány. Dokonce ke konci poločasu šel po zaspání naší obrany soupeř sám na bránu, ale Vojta Rejtar nás podržel.
V poločase jsme si zase vysvětlili co je třeba hrát a trochu jsme přeskupili rozestavení do hodně útočné formace. Zase jsme měli jasně navrch s tím rozdílem, že brzo přišel uklidňující první gól - Hynek z trestňáku přestřelil zeď a parádně vymetl šibenici. Najednou se hrálo lehčeji, začalo se více kombinovat, hráči si začali víc dovolovat a zápas s velkým přehledem odehráli k vítěznému konci. Když naše další 2 góly padly po chybné rozehrávce domácích jako přes kopírák. Poprvé skóroval Rooney a podruhé Natálka. Další hromadu šancí co měli na noze Martin Flégl s Hynďou kluci neproměnili.

Černilov - Chlumec 2:1
(Flégl 2x)

Chlumec přijel s mladým, ale kombinačním a technicky vyspělým kádrem a v tomto zápase jsme si museli opravdu "hrábnout na dno". První poločas byl vyrovnaný, hrálo se především mezi vápny. První gól jsme dali my - Vašek Mach na půlce zachytil rozehrávku soupeře, posunul na Hynka, ten pěkně zatáhl a vystřelil z kraje vápna, brankář kryl, ale odražený balon dorazil Marťa Flégl nadvakrát do sítě. Zase klasicky jsme se začali bát o příznivý výsledek a pramenily z toho nepřesné zákroky. Po jednom z nich za naši ruku ve vápně soupeř dokonce kopal penaltu, která naštěstí letěla vedle.
V druhém poločase jsme opět zase začali hrát se strachem o výsledek a to nebylo dobře. Chlumec nás zatlačil a měl několik pěkných střel, naštěstí pro nás vedle. Ale gólu jsme stejně neunikli. V 7. minutě po několika nepřesných a nedůrazných zásazích ve středu pole putoval míč na naší levou stranu, obránce mohl odehrát a měl blíž k míči, ale přenechal gentlemansky iniciativu a míč soupeřovu hráči a ten neváhal a skóroval. Paradoxně nás gól trochu probudil a zase se hra srovnala. Výborný byl neúnavný Martin Flégl, který byl u všeho nebezpečného a zle soupeři vepředu zatápěl. A tentokrát jsme skórovali my. Po osvědčené kombinaci Hynďa - Marťa Flégl jsme zblízka otočili skóre v náš prospěch. Následně jsme přeskupili rozestavení - Nátálka, která na soupeře platila důrazem a fyzickou převahou šla "bourat" do zálohy a Ronney do útoku s jasným úkolem bojovat a podržet balon vepředu, což splnil na 200%, takže jsme cenné vítězství ubránili. Sice několik náznaků šancí soupeř měl, ale vše jsme přestáli a naopak ještě několik gólů jsme mohli po protiútocích přidat, ale Martinovi dnes nebylo souzeno završit hattrick. Snad si ho schová na příště ...
Útkání by slušela určitě remíza, ale tentokrát jsme měli větší štěstíčko a srdíčko my.

Jak jsme slíbili ve čtvrtek na tréninku budeme jen hrát fotbal !!!! HURÁ !!

A nezapomeňte: v uterý trénink není - jedeme na turnaj do Vamberka, všichni kdo mají čas a chuť.