Elévové mladší: 9. Mistrovský turnaj, doma - špica výkon

KDY: neděle 13.4.2014
KDE:
Na hřišti FK Černilov
ZÁPASY: Černilov A, B, C - Kunčice A, B
SRAZ: nejpozději v 9:15 v kabinách, kdo má chuť pomoct s přípravou hřiště, tak stavíme od 8:30
Nominace: všichni

I přesto, že počasí nebylo ideální sešlo se nás dost na 3 týmy a díky tomu jsme si dnes všichni zahráli víc minut.

Černilov A - Kunčice A 7:2
(Pražienková 3x, Havel 2x, Petrikovič, Briestenský)
Od začátku dobře kombinujeme, hlavně rozehra od obránců má kvalitu. V koncovce zahazujeme nebo čaruje výborný brankář hostí, přesto tam něco spadne a postupně navyšujeme skóre. V posledních minutách si necháme dát 2 laciné góly, když si všichni ještě chceme dát branku a zapomínáme bránit.

Černilov A - Kunčice B 9:1
(Havel 4x, Petrikovič 2x, Pražienková, Briestenský, Brož)
Hraje se na jednu bránu, ale jsme trošku lajdáčtí. Přizpůsobíme se hře soupeře, neroztahujeme hřiště, chybí nám přesnější přihrávka. Ale indivuduálně a fyzicky máme navrch, takže je zápas opět otázkou skóre.

Černilov B - Kunčice A 8:1
(Gušlevský 3x, Veselovský, Pelikus, Hroneš, Slepička, Matys)
Tým 06-tek hrál dnes fantasticky. Hra měla úplně všechno - kombinaci, hru 1:1, překvapivé a fotbalové řešení situací. Kluci hráli jako z partesu, dodržovali pokyny, drželi formaci a soupeře doslova přejeli.

Černilov B - Kunčice B 11:1
(Gušlevský 5x, Veselovský 2x, Slepička 2x, Pelikus 2x)
Opět špičkový a kombinační fotbal našich mlaďáků. Krásné pokoukání pro diváky a nebýt nepřesné koncovky mohlo být skóre o dost vyšší.

Černilov C - Kunčice A 0:8
Herně to nebylo špatné, ale ještě nám chyběl důraz ve správných momentech a víc přehledu. Ale učíme se a potřebujeme ještě víc těžkých zápasů.

Černilov C - Kunčice B 3:2
(Lovas, Jakub, Radil)
Oproti minulému zápasu máme víc času na zpracování a rozehru. Taky toho patřičně využijeme. Statečným a obětavým výkonem jsme urvali senzační výhru. V obraně byl špičkový Luka Radil, v útoku řádili Tomík a hlavně neúnavný bojovník Jáša. První svou mistrovskou branku dal Ondra Lovas. Zkrátka samá pozitiva ...

Dnešek nás moc potěšil a všechny CHVÁLÍME !!!