Elévové mladší: 9. Mistrovský turnaj, v Lhotě p. L.

06.11.2011 - 10:00
06.11.2011 - 11:30

KDY: neděle 06.11.2011
Na hřišti v Lhotě pod Libčany
ZÁPASY: Černilov A - Lhota p.L., Černilov B - Libčany, Černilov A - Libčany, Černilov B - Lhota p.L.
SRAZ: 8:45 u kabin nebo v 9:15 na místě
Nominace: všichni samozřejmě

A jak to dopadlo ?

Dnes sme se střetli s další nevybalancovanou dvojicí - silnými domácími a začínajícími Libčany.

Černilov A - Lhota p. L. 3:5 (0:2)
(Palma 2x, Hrdina)
První poločas byl z naší strany tragický, totálně jsme vypadli z role, kvalitní soupeř nás hodně zaskočil. Nefungovalo vůbec nic. V obraně jsme byli nedůrazní, nepřihráli jsme si, nikdo nedokázal obejít protihráče k tomu ještě špatné obsazování - zkrátka zmar.
V druhé půlce už jsme se přeci jen trochu vzpamatovali a odehráli jsme vyrovnaný poločas, ale na výhru to bylo málo. Nutno přiznat, že domácí byli výborní a dnes nad naše síly. Silní na balonu, důrazní a velcí. Hodně chyběla nemocná Náťa Rejnková, která by dala obraně říz.

Černilov B - Libčany 4:2 (1:2)
(Strnad 2x, Vrabec, Brož)

Dobře odehraný zápas, kde jsme ještě hromadu šancí zahodili.

Černilov A -  Libčany 16:0 (10:0)
(Hrdina 5x, Palma 4x, Svatoň 2x, Lankaš 2x, Novotný, Havelka, Hovorka)
Tady nebylo co řešit. Během první minuty se Palmič s Davidem 3x rozběhli a 3x dovezli balon až do prázdné, takže zbytek zápasu jsme se snažili aby si gól dali všichni naši hráči, což se povedlo.

Černilov B - Lhota p. L. 0:6 (0:3)
Krásný výsledek. Naši mlaďáci sehrali bezvadného "zanďoura" a inkasovali jen o gól víc než áčko. Proti takhle silnému soupeři pěkné.

Tímto jsme dnes zakončili podzimní venkovní sezónu a začneme se maximálně soustředit na tu halovou.