Elévové mladší: 9. Mistrovský turnaj ve Lhotě p. L.

03.11.2012 - 10:00
03.11.2012 - 12:00

KDY: sobota 3.11.2012
Na hřišti ve Lhotě p. L.
ZÁPASY: Černilov A - Lokomotiva HK, Černilov B - Lhota p.L., Černilov A - Lhota p.L., Černilov B - Lokomotiva HK
SRAZ: odjezd 8:45 od kabin, jinak v 9:15 na místě
Nominace: klasika - všichni, co mají čas a chuť

Tentokrát jsou vedoucími akce pánové Voslař, Kadaník a Veselovský. Já jsem celý víkend pryč. Tak je moc nezlobte.
Jenom připomenu přinesení nových fotek pro hráče, kteří měli registraci už vloni a přihlášku DDM Smiřice.

A jak to probíhalo ?

Černilov A - Lokomotiva HK 7:0 (poločas 5:0)
(Krejza 3x, Hovorka 2x, Vrabec 1x, Petrikovič 1x)

Soupeře jsme k ničemu nepustili, byli jsme lepší ve všech činnnostech, soupeř nám dovolil hrát pěkný kombinační fotbal, předvedli jsme týmový kolektivní výkon, přihrávali si i v pravý čas stříleli, obrana bezchybná. Měli jsme na všechno dost času a kluci toho opravdu využili.

Černilov A - Lhota pod Libčany 4:6 (poločas 2:1)

(Brož 2x, Krejza 1x, Vrabec 1x)
Soupeř měl jednoho hráče o třídu výš, na kterého jsme prostě nestačili. Hned v úvodu byla proti nám odpískaná přísná penalta a prohrávali jsme 0:1 (Mišák si na ni sice šáhl, ale nevytlačil ji), ale kluci se z toho hned oklepali a do poločasu jsme stav otočili na 2:1. Kdyby jsme byli důrazní při zakončení po střelách - při dorážkách, mohl být poločas 4:1 a bylo by to zasloužené. Ale na kdyby se fotbal nehraje.
Do druhého poločasu šel výše zmiňovaný hráč soupeře z brány do pole - do obrany, a začal nám pěkně motat hlavy. Na dále jsme bojovali, ale trochu chyběla pomoc útočníků při bránění. Bojovali jsme až do konce snižili na rozdíl jednoho gólu, ale potom jsme opět inkasovali.

Černilov B - Lhota pod Libčany 2:13 (poločas 0:8)

(Kvapil 2x)
Ještě budeme muset nějaký ten zápas odehrát, abychom na takto kvalitního soupeře stačili. Soupeř byl opravdu zkušenější a fotbalovější, přesto kluci a dvě holky bojovali a to se cení. Budeme se muset zaměřit hlavně na přihrávku, tam máme hodně co zlepšovat, ale světlé okamžiky se objevily i v této činnosti.

Černilov B - Lokomotiva HK 2:5 (poločas 1:1)
(Kvapil 2x)
S tímto soupeřem jsme hráli vyrovnaný zápas, první poločas jsme zvládli dobře i výsledkově, ale ve druhém mám soupeř gólově utekl. Stále chybí kolektivní výkon - souhra. Ale nasazení hráčů a chuť do fotbalu jsou dobrým příslibem do dalších zápasů.