Elévové mladší: Halový turnaj ve Vamberku pro ročník 2006, naše hvězdy DOMINOVALY

01.03.2014 - 08:00
01.03.2014 - 14:48

KDY: sobota 1.3.2014
hala Baníku Vamberk
SRAZ: odjezd 8:20 od kabin, kdo jede přímo tak v 8:50 na místě
Nominace: Pelikus, Veselovský, Hroneš, Matys, Slepička, Gušlevský, Vrběcký

Dnešek nám přinesl hodně radosti. Ale popořadě:
Vzhledem k nemocem, začínajícím prázdninám a mimofotbalovým aktivitám našich borců jsme se rozhodli jet jen v 7mi lidech. A i když ne všichni byli úplně fit, tak na turnaji předvedli perfektní výkony.

Zápasy ve skupině:

Černilov - Nové Město 4:3
(Gušlevský 2x, Veselovský, Pelikus)
Rozkoukáváme se na place a hlavně se ještě pereme se skákavým pumlíčem, který si místo sálového prosadil trenér domácích. Nezvyklá je pro nás hra o jeden mantinel. Ale i když je soupeř hodně dobrý a my si 2 branky dáme sami, hlavně díky vůli a bojovnosti zápas otáčíme.

Černilov - Lanškroun 1:0
(Slepička)
Prohodíme gólmany (Filipy) a tým tím najednou hrozně povyroste. Fíla Pelikus v brance nádherně rozehrává a Filip Slepička řádí v útoku. Dalšího výborného krajského soupeře zatlačíme na půlku a rozebíráme kombinací. Bohužel se nedaří koncovka, když trestuhodně zahazujeme. Ale Filip Slepička chladnokrevně zakončí jeden z řady Markových úniků a zápas rozhodne.

Černilov - Dobruška 3:2
(Slepička 2x, Gušlevský)
Víme, že postupujeme a dovolíme si točit sestavou a šetřit hlavní hvězdy. Hrajeme pěkně, ale vzhledem k tomu, že víme, že už o nic nejde, jsme lehkovážní a necháváme vzadu skulinky.

Semifinále:

Černilov - Borohrádek 5:1
(Gušlevský 4x, Slepička)
Tým Borohrádku se opíral o hru šikovných a nebezpečných útočníků a v základní skupině nechal za sebou Náchod i Vamberk. Ale naši borci se zápas od zápasu zlepšovali a nedali houževnatému soupeři šanci. V tomto zápase jsme byli precizní v kombinaci, důrazní a pozorní v napadání, takže soupeř neměl čas rozehrát. V útoku řádil neudržitelný Mark Gušlevský,  který měl spoustu kvalitních náher ze zadních řad. Všichni plnili pokyny, hráli jsme to co jsme si naordinovali a byla radost se na náš fotbal dívat.

Finále:

Černilov - Česká Třebová 7:0
(Gušlevský 4x, Hroneš, Slepička, Veselovský)
Z hry soupeře šel respekt, hlavně střelba beků byla jejich nebezpečná zbraň. Ale naši stupňovali výkon, sžili se dokonale s prostředím a balonem a předvedli báječnou podívanou. Soupeře doslova zválcovali - skvělá rozehra od brány, hra 1 na 1, buldočí chuť do zakončení, obsazování, kombinace. Krásná tečka za dnešním turnajem.

Borci smekám před vaším dnešním výkonem, dnes to nemělo chybu.

Děkujeme hordám našich rowdiesy za neúnavné povzbuzování a výbornou kulisu.
Sladkou tečkou bylo při vyhlášení zjištění, že pořadatel zajistil na turnaj skvělé ceny a tak si každý náš borec kromě medalie odnesl i luxusní ručně šitý míč od Jaka. A ještě Mark si odnesl plaketu za nejlepšího střelce turnaje. Nádhera.

Pokud se zadaří doplníme o video štábu TV Nova, který přijel natočit finále, když zjistil jak kvalitní fotbal se ve Vamberku hraje.
Fotodokumentace bude také následovat.

PROPOZICE 1.3.2014.doc32.5 KB
ROPZPIS TABULKY SOUPISKA 1.3.2014.xls33 KB