Elévové mladší: kvalitně obsazený turnaj v Jaroměři

11.11.2012 - 00:00
11.11.2012 - 15:00

KDY: neděle 11.11.2012
Jaroměr, nová hala ASVAJ, u zimáku
SRAZ: odjezd 7:30 od kabin, kdo jede přímo tak v 7:45 na místě
Nominace: Hovorka - Petrikovič, Havelka, Krejza, Voslař - Svatoň, Kadaník, Brož,
Vrabec - v případě, že někdo omarodí bude připraven Luka Kvapil

Turnaj je obsazen nejlepšími krajskými týmy ve své kategorii, takže to pro nás bude ideální konfrontace se špičkou.
Ve skupině máme: Union Vršovice, Jaroměř, Náchod, Chrudim
Detaily jsou v přílohách.

A jak to probíhalo ?

Dnes to byla obrovská škola pro všechny naše borce. Kvalita dnešních účastníků byla o několik pater vyšší než potkáváme na mistrovských zápasech. Když jsem viděl rozlosování, tak jsem si říkal, že asi každý gól, který dáme bude zázrak a odjedeme domů s pořádnou náloží.

1. zápas ve skupině
Černilov - Chrudim 1:7
(Krejza)
Rozkoukávali jsme se na větším place, ale začali jsme slušně. Hned z kraje jsme šli 2x úplně sami na brankáře (Tom, Kuba), ale nedali jsme, kdežto soupeř své šance s přehledem proměňoval. Jakmile soupeř odskočil na 3 branky naše hra se úplně sesypala a zápas jsme odevzdali.

2. zápas ve skupině
Černilov - Náchod 2:1
(Krejza, Brož)
Skvěle odehraný zápas, který byl hodně vyrovnaný. Přizpůsobili jsme se prostředí, přidali na důrazu, zlepšili rozehrávku brankáře a hned to bylo lepší. Naši výhru pečetil utěšenou střelou Ondra Brož, když po Kweuke-ovsku přehodil gólmana.

3. zápas ve skupině
Černilov - Jaroměř 2:2
(Krejza, Brož)
Domácí byli hodně dobří a na turnaji nakonec byli třetí. Ale my jsme je od začátku zmáčkli a měli více ze hry a více šancí. Hodně jsme přitlačili v napadání a důrazu. Nicméně 2x jsme jsme soupeři na gól namazali sami (špatná rozehra z obrany na kopačku soupeře a slabá malá domů, kterou domácí útočník vystihl), takže nakonec nešťastná plichta. Přesto spokojenost s výkonem a herním projevem.

4. zápas ve skupině
Černilov - Vršovice 2:5
(Voslař, Petrikovič)
V posledním zápase skupiny jsme ještě bojovali o postup mezi nejlepšní 4 týmy, což byl takový malý zázrak. Dobře jsme začali, ale neubránili jsme se laciným chybám a po vlastenci už nebyla síla na zvrat. I v koncovce se nám nedařilo, když Kuba 2x nastřelil tyč. Nutno však ocenit kvality soupeře.

Postupujeme tak do skupiny, která bojovala o 5.-8. místo

Černilov - Nové Město 3:7
(Krejza 2x, Voslař)
Soupeř ve své skupině hrál výborný fotbal a i třebas i takový FC HK ročník 2004 vyprovodil vysokým rozdílem. A kvalita se projevila, hlavně v individálních dovednostech byli kluciz Nového Města dál. Silní v soboji 1 na 1, sebevědomí. Přesto jsme nedali kůži lacino a favorita jsme potrápili.

zápas o celkové 7 místo:
Černilov - Vršovice 4:1
(Krejza 3x, Petrikovič)
Před zápasem jsme kluky zdravě vyhecovali, aby se Pražákům pomstili za porážku v základní skupině. A kluci se o výhru opravdu porvali. Skvěle zápas odjezdili a zaslouženě vyhráli. Vypíchl bych skvělé zákroky Mišáka Hovorky v brance a Tomův tah na branku. Ale zlepšili jsme se všichni. Konečně obrana aktivně předskakovala a vybojovala balony už na půlce, dali jsme si balon do běhu, zajišťovali se. Velká pochvala !

S turnajem jsme moc spokojeni. Myslím, že kluci získali dobrý obrázek o tom, jak si stojí v porovnání s elitou ve svém ročníku a to je doufám nakopne. Moc nás těší, že v takové konkurenci obstáli a doufáme, že svoji kvalitu prodají za týden v Předměřicích.

Jaromer_2012-11-11_rozpis_zapasu.pdf363.38 KB
Jaromer_2012-11-11_propozice.pdf306.09 KB