Elévové mladší: kvalitně obsazený turnaj v Trutnově, celkově 6tí

24.08.2013 - 10:10
24.08.2013 - 15:00

KDY: sobota 24.8.2013
Na hřišti v Horním Starém Městě - Horská 681, 541 02, Trutnov 2 - 50°35'12.52"N,15°53'5.51"E
SOUPEŘI: viz. los
SRAZ: v 8:30 u kabin, jinak v 9:30 na místě
Nominace: všichni ročník 2005 a 2006
Omluvenky: Sedláček, Šustek, Havel, Brož, Gušlevský, Nikča

A jak to dopadlo ?

Turnaje se zůčastnily hodně kvalitní celky, takže dnešek nás důkladně prověřil.

Černilov - Mladé Buky 8:0
(Veselovský 2x, Hroneš 2x, Cejzlar, Márta, Pelouch, Petrikovič)
Ačkoliv tomu výsledek nenapovídá, tak jsme nezačali dobře. Soupeř měl tým dětí co s fotbalem teprve začíná a my jsme si nepřihráli, chtěli všichni všechno uhrát sami. Takže se hrála holomajzna na veliké hromadě. Povedenou kombinaci jsme měli jen jednu.

Černilov - MFK Truntov dívky 0:5
Soupeřky hrály dobrý a důrazný fotbal. Měly špičkovou gólmanku a jednu holčinu, co byla o 2-3 hlavy vyšší než naši borci a to na nás stačilo. Nehráli jsme do těla, zbrkle jsme startovali 2 proti jednomu hráči s míčem. Zkrátka nebylo to ono.

Černilov - FKM Javorka 0:8
Pokračovali jsme v mdlých výkonech. Několikrát si řekneme, co děláme špatně, na co si dáme pozor. A zápase přesto děláme stejné chyby. Soupeř byl individuálně lepší a výrazně živější.

Černilov - MFK Trutnov 0:5
S celkově druhým týmem turnaje prospíme začátek, dostene 3 rychlé, ale v průbehu utkání začínáme dělat co je potřeba a ke konci máme pasáže, kdy soupeře minutu mačkáme na jeho půlce. Lépe obsazujeme, jsme důrazní v napadání a začínáme si víc dovolovat.

Černilov - Olympia HK 5:0
(Veselovský 3x, Pelouch, Briestenský)
Hradecká Olympia přijela se stejně věkově strukturovaným týmem (většina 2006ky), takže jsme doufali ve vyrovnaný zápas. Ale naši borci navázali na výkon z konce minulého utkání a hráli jak z partesu. Důraz, tah na branku, čtení hry - úplně jiný přístup než v prvních zápasech. Hlavně čtveřice složená z 06tek - Lukáš, Daneček, Filip a Honzík soupeře jasně přehrávala a dávala pěkné branky. A když Nikolas ještě předvedl individuální parádu, když prošel přes 3 soupeřovy hráče a krásně zakončil, bylo o výsledku rozhodnuto.

Černilov - FK Mladá Boleslav 0:9
Boleslav byla v turnaji jednoznačně nejlepší a předváděla fantastický fotbal na svoji věkovou kategorii. Přesto jsme předvedli statečný výkon. Začali jsme nebojácně a drželi s favoritem krok. Daneček běžel sám na bránu, ale nedává. Pak jsme dostali 3 rychlé branky po diskutabilních situacích (2x ruka, aut) a naše hra se sesypala.

Černilov - Opočno 1:1
(Veselovský)
Předvedli jsme výborný výkon. Soupeři, který potrápil i Boleslav (prohrál s ní o gól) jsme byli více než vyrovnaným soupeřem. Opět řádily naše 06ky, napadali jsme, byli jsme u balonů včas a soupeř měl s naší bojovností velký problém. Gól jsme dostali z náhodného odkopu od soupeřovy brány, který náš gólman podcenil. Ale veliká pochvala všem našim bojovníkům - kvalitnímu soupeři jsme remízou sebrali "bednu".

Ukázalo se jam moc nás čeká letos práce. Ale rozhodně bylo vidět, že máme na čem stavět.
Všem účastníkům pochvala, rodičům veliký dík za pomoc s dopravou a fandění.

Turnaj MP - rozlosování.xls31 KB
HSM Cup - propozice MP.doc92.5 KB