Elévové - mladší: Mistrovský turnaj jaro 4, venku

SRAZ: 12:00 u kabin nebo 12:30 na místě
Rozhodčí: Bačo, Hušek

Informace před zápasy:

Hraje se opět podle pravidel mistrovké soutěže - systémem 7 hráčů v poli + 1 gólman.
Klasicky si nezapomeňte vzít: kopačky, chrániče, gumičky, pití, svačinu, ručník

Výsledek:
Černilov - Jaroměř C 7:0
(Daněk 5, Horák, Roubal)

Černilov - Nový Hradec 3:0
(Daněk 2, Žaba Jan)

Komentář:

Velká pochvala všem hráčům. Napravili matný výkon z minula.
Jaroměřské C-čko je tým plný mladších hošíčků, takže pro naše borce nebyl problém je přehrát. V druhém poločase jsme tak mohli udělat nekolik pokusů v sestavě, pořádně si zahráli náhradníci, zkrátka pohodový zápas.
S Novým Hradcem už to taková selanka nebyla. Soupeř se silnými Předměřicemi uhrál 0:1 po vlastním gólu a to nás varovalo. Ale kluci zahráli výborně a soupeře k ničemu nepustili. V záloze kraloval Lukáš, kterému výborně sekundoval Jéňa Žaba, v útoku se blýskl pěknými průniky Hynek, obrana šlapala jako hodiny. Důležitý byl první gól z přímeho kopu, kdy zaspal soupeřův gólman, pak se nám dýchalo lépe. Kombinace už nevázla a když se přidala příkladná zodpovědnost ve hře dozadu, musíme konstatovat že výhra byla zasloužená.
Jedině Kuba v bráně se dnes nudil, za celý turnaj na něj šly 2 propagační střely.