Elévové - mladší: poslední turnaj v sezóně, perfektní výkony a stříbrné medaile !!

19.06.2010 - 00:00
19.06.2010 - 16:00

Se sezónou se rozloučíme na turnaji Veolia cup, který pořádájí Tygříci z Probluze.
O nic nepůjde, mohli bysme si k v klidu pěkně zahrát bez větších nervů.

KDE: Na hřišti v Dohalicích
SRAZ: 8:00 odjezd od kabin nebo v 8:30 na místě
Nominace: všichni

A jak to dopadlo:

Oproti původním propozicím bylo všechno jinak. Celků bylo nakonec bylo 12 a skupiny po 6ti. No zase se ale hrálo místo po 12ti minutách po 15ti, takže jsme si svoje odehráli. Celkem jsme tak dnes nahráli 150 minut, což je hodně slušné.

Základní skupina DOHALICE:

Černilov - Robousy 1:0
(Jaroš)

Velice kvalitní soupeř. Nám půl zápasu trvalo než jsme se rozkoukali, ale pak jsme převzali otěže a rozhodli.

Černilov - Hořice 3:0
(Kadaník 2x, Jukl)

Před zápasem s krajskými Hořicemi jsme měli obavy, ale soupeř přijel nejspíš s omlazeným kádrem a naše rozjeté borce nestíhal.

Černilov - FC HK Žákyně 1:1
(Jukl)

Bojovné utkání, kde nám důrazné holky z FC podpořené Zuzkou Dostálovou dělaly problémy. Po Nátině podklouznutí se dostaly do vedení, ale soustředěným výkonem jsme jednu z šancí proměnili a zaslouženě brali bod.

Černilov - Kobylice 2:0
(Obzina, Jukl)

Naši už byli v provozní teplotě a soupeře přehráli. Pomohl nám rychlý gól, kdy Mates šikonvě tečoval příhru Dády Jaroše do sítě. Pak už se hrálo uvolněně a s kmbinací.

Černilov - FC HK 2003 1:0
(Jaroš)

Postup byl jasný, takže hlavní opory dostaly volno a hra byla poměrně rozháraná.
Spolu s námi postoupily ještě holky z FC HK a Robousy. Finálová skupina nás čekala v Probluzi.

Finálová skupina PROBLUZ:

Černilov - Třebeš 0:0

Třebeš přivezla svoje krajské A-čko a svou základní skupinu vyhrála. Čekali jsme těžký duel. Ale naši se do soupeře zakousli a v podstatě ho nepustili celý zápas za půlku, jen ta koncovka byla bídná.

Černilov - Hostinné 1:0
(Jukl)

Zase převaha na našich kopačkách proti krajskému mančaftu, ale koncovka nám nešla.
Nakonec se šťastně prosadil Rooney z úhlu a my brali 3 body.

Černilov - Probuz 1:0
(Kadaník)

Nejkvalitnější soupeř dne. Tvrdí, rychlí, techničtí. Nám se proti nim, ale poslední dobou daří.
My se soustředili na kvalitní defenzivu a protiútoky a v podstatě do vážnější šance jsem domácí nepustili a když se z trestňáku trefil šutér Tomáš, naše radost neznala mezí. Obrana opět pracovala na 1* a hubenou výhru pohlídala.

Při pohledu na tabulku nám tak stačily 2 výhry a brali jsme zlato.

Černilov - Robousy 0:0

Smolný zápas. Tak moc jsme chtěli a tak moc se nedařilo zakončit. Soupeře jsme zalačili do vápna a v křeči spalovali šance. Zvonily tyče, střely létaly okolo branky a individuelně to proti zahuštěné obraně hostí také nešlo. A když už nám arbitr nepískl penaltu (a že mohl), skóre se neměnilo.

Černilov - FC HK dívky 1:0
(Obzina)

V repete ranního duelu už jsme si holky pohlídali. Vyždímali sme se z posledních sil a zaslouženě zvítězili.

V konečné tabulce jsme tak skončili o bodík druzí za Probluzí a brali stříbrné medaile. Celkově vyhrála Probluz a bronz brala Třebeš. Paráda.
Trochu nás mrzí, že zlato bylo tak blizoučko, ale hlavně jsme moc spokojeni s našimi výkony.
Ze všech 10ti zápasů jsme odešli neporaženi a jen s jedním inkasovaným gólem. Hlavně obrana hrající ve složení Míša Dolejší - Náťa Žídková - Bertík Horák byla dnes fantastická.
Na závěr jsme pobrali odměny, medaile, dort, šampíčko - prostě nádhera.
Do all stars sestavy turnaje pronikla Náťa Žídková a Štěpán "Rooney" Jukl.
Hoši a holko, MOC DĚKUJEM !!! Bylo to parádní rozloučení se sezónou.

Pravidla - Veolia CUP.doc75 KB
Zakladni skupiny (14 tymu).xls116.5 KB