Elévové mladší: přípravný zápas se Stěžerami [3.4.2010], pochvala všem účastníkům

Omluveni: Hovorka, Lankaš, Dolejší, Drešer, Jukl, Horák Jan

Za necelé 3 týdny nám začíná mistrovska soutěž. Proto bychom rádi zase naše borce zase trošku připravili na hru v 7+1 a na trávě. Jestli se na tréninku ohlásí alespoň 7 lidí přátelák uskutečníme. V tuto chvíli máme 8 lidí s tím, že možné ještě někdo přibude.
Stěžery jsou kvalitní a vyrovnaný soupeř, takový zápas by nám měl pomoct.

Jak to dopadlo:

Nakonec ještě přišly omluvenky na poslední chvíli a ve Stěžerách se sešlo 6 statečných. Domácí na tom byli podobně - bylo jich 7. Takže jsme si zapůjčili gólmana z řad malých diváků a hráli jsme v 6+1.
Dnes bylo opravdu nádherné fotbalové počasíčko, ve kterém jsme sehráli 3 poločasy po 15ti minutách. Po delším čase na velkém hřišti a trávě jsme se museli vcelku rozkoukávat. Pohyb i nákop je oproti hale úplně o něčem jiném.
K zápasu - jako tradičně byl bojovný a vyrovnaný. Domácí táhli štírek Tuček a vytáhlý zadák Bydžovský, na naší straně chyběl Rooney, takže jsme museli hrát více týmově a nespoléhat na jednoho hráče. Skóre jsme moc nesledovali, ale pravděpodobně jsme vyhráli 3:2, když mezi střelce se zapsali Tom Kadaník z trestňáku, Mates Obzina když šel sám na gólmana a zachoval chladnou hlavu a Natálka Žídková po samostatne akci a střele z kraje vápna.
Hra byla chvílemi neurovnaná, ale určitě si všichni zaslouží pochvalu. Hlavně na začátku třetího ''poločasu" naši borci soupeře zmáčkli a kombinačně přehráli a zaslouženě dali i góly.