Elévové mladší: přípravný zápas v Jaroměři [8.12.2009]

Jaroměř - hala SOU u školní jídelny v parku
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř
SRAZ: 15:30 u kabin nebo 15:50 na místě
Nominace: všichni [hlášeni jsou Náťa Žídková, Bertík Horák, Vojta Hovorka, David Jaroš, Mates Urban, Dominik Hroneš, ještě by to chtělo pár plejerů]

S domácími máme družbu, věřím, že prospěšnou pro oba týmy.

Jak se dostat na místo:
Hledejte Studničkovu ulici. Hala je na kraji parku, kousek od školní jídelny, blízko obvodního oddělení police.
Na mapach.cz je odkaz TADY.

Jak to probíhalo:

Velká spokojenost. Nakonec nás bylo 7 do pole a zapůjčený gólman z nejmenovaného velkoklubu, protože naši/e gólmani/nky dnes absentovali/y. Vyrovnaný zápas, dokonce si myslím, že naši měli lehce navrch. Výsledek tuším 6:5 pro domácí. Ale podstatné je, že chvílemi jsme zahlédli na našich kopačkách cílenou kombinaci, pokrývání hráču už je lepší a je fajn, že se po nemoci vrátil bomber Rooney, který dnes vsítil všechny naše branky. Těch gólů jsme mohli dát daleko víc, ale ještě chybí v koncovce zkušenost, rozhodnost, důraz. Pochval bychom dnes rozdali hodně, ale nadstandardně nás potěšili výkonem Dominik Hroneš a Bertík Horák.