Elévové - mladší: přípravný zápas ve Stěžerách

ZÁPAS: Stěžery - Černilov
SRAZ: 16:00 u kabin nebo 16:30 na místě
Nominace: všichni

Žádné nervy pojedeme se zase trošku sehrát. Proveří nás domácí tým.

Jak to probíhalo:

Dnes si s námi především pohrálo počasí. Celý den slušně a jen co dorazíme do Stěžer, spustí se brutální liják. Chvilku jsme počkali až přejde to nejhorší a střihli si s domácími 3x 15 minut zápas. Měli jsme 2 sedmičky na střídání, takže jsme si všichni zahráli dost. Hrálo se vyrovnaně a kdyby se počítaly góly, tak tipuju, že by to dopadlo 4:3 pro domácí. Za nás skórovali Tom Kadaník (nejsem si jist), Domino Hroneš a Náťa Žídková. Ale důležité je, že jsme si spoustu věcí vyzkoušeli. Pravdam, v obraně to stále není ono, nejsme v ní dost důrazní, neobsazujeme, kombinace vázne a koncovka se nedaří. Ale na začátku sezóny je to klasika, nemůžeme chtít všechno hned. Většina hráčů nás přístupem k utkání a bojovností potěšila. Dneska byla výrazná naše dívčí eskadra - výtečná byla Náťa Rejnková v brance, Náťa Židková jasně kralovala na place a ségry Kosinovy zase řádily v útoku. Jen tak dál.