Elévové mladší: Tréninkový zápas v HK pro FC HK na UMT, 1:0

ZŠ Štefcova - umělá tráva
ZÁPAS: Černilov - FC HK roč. 2001 1:0
SRAZ: 9:15 u kabin nebo 9:45 na místě
Nominace: snad dáme sestavu nějak do kupy, trochu nás trápí nemoce, zatím jedeme v sestavě:
gólman: Vojta Rejtar
v poli: Marťa Flégl, Štěpán Jukl, Hynek Horák, Vojta Plhal, Michal Dolejší, Bertík Horák, Mates Obzina, Tom Kadaník, Vašek Mach a doufejme, že i Náťa Žídková a Roman Věcek

nezapomeňte rukavice, čepici, teplé oblečení pod dres, tepláky a kopačky, hrajeme na umělce s dlouhým vlasem (3. generace, sypaná drcenou gumou)

A jak to dopadlo:

Měli jsme hrůzu z počasí. Báli jsme se, že promrzneme jako sobolí trus. Ale nakonec bylo dnes dopoledne krásné fotbalové počasíčko se spoustou sluníčka. Navíc umělá tráva při ZŠ Štefcova je opravdu perfektní, takže k fotbalu byly úplně ideální podmínky.

A musím konstatovat, že jsme si luxusně zahráli. Zápas byl vyrovnaný, soupeř byl běhavý a hodně fotbalový.
Sestava díky marodům byla poslepovaná a hlavně v obraně hodně improvizovaná:
Gólman: Vojta Rejtar
Obrana: Natálka Žídková - Tom Kadaník - Vašek Mach (střídal Bertík Horák)
Záloha: Vojta Šmied - Hynek Horák (střídal Mates Obzina)
Útok: Štěpka "Rooney" Jukl - Martin Flégl (střídal Vojta Plhal)

Hráli jsme 4 "poločasy" po 15. minutách, jen poslední byl zkrácen na 10 minut, abychom ještě stihli penčle.
A právě nově poskládaná obrana byla dnes velice jistá. Tom hrál svůj standard, Natálka byla vynikající (první 2 poločasy bych řekl nejlepší na hřišti) a Vašek hrál s chutí a velice nebojácně. V prvních 2 poločasech jsme soupeře nepustili k ničemu a byli jsme nebezpečnější, postupem času bylo vidět jak nám docházejí síly. FCčko mělo 6 lidí na střídaní a bylo to znát. Hlavně poslední minuty nám zle zatápěli a Vojta si nakonec i dost zachytal.
Zápas rozhodla povedená akce, kdy Vojta Plhal vysunul kolínkem dravého Martina za obranu a ten z vápna skóroval. I další šance na skórování měli, ale chyběl klid. Hlavně Martin Flégl byl při chuti, šel ještě párkrát sám na bránu, ale bez gólového efektu. Povedená byla akce, když Hynek po slalomu předložil nezištně Marťovi do loženky, ale balon minul tyč jen o centimetry. I Rooney měl příležitost, ale poloprázdnou bránu po skrumáži minul.

Dnes veliká spokojenost a pochvala všem.