Elévové mladší: Tréninkový zápas v Jaroměři I.

Jaroměř - hala SOU u školní jídelny v parku
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř B
SRAZ: 15:30 u kabin nebo 15:51 na místě
Nominace: Kuba Hovorka, Vašek Mach, Kuba Kvapil, Martin Flégl, Hynek Horák, Martin Hynek, Natálka Žídková, Bertík Horák, Vojta Šmied, Tom Kadaník

Dohodli jsme s trenéry Jaroměře zpestření zimního tréninku. Několik úterků si zajedeme zahrát přátelák do haly. Budeme hrát systémem 4+1, proto je idealní počet 10 lidí. S tím, že budeme mít 2 pětky a budeme je točit po cca. 5 minutách. Chtěli bychom nejpozději v 16:00 začít, takže klidně dorazte dříve. O výsledek rozhodně nejde. Jde nám o to najet zase pomalu na režim - trénink úterý+čtvrtek, nechat kluky a holku trochu "okopat" v hale a získat zkušenosti ze zápasu s opravdovým soupeřem.

Osobně si myslím, že hoďka a půl intenzivního zápasu nám dá víc než unavný celodenní turnaj, kde se hraje 10 minut a hodinu se čeká.

Jak se dostat na místo:
Hledejte Studničkovu ulici. Hala je na kraji parku, kousek od školní jídelny, blízko obvodního oddělení police.
Na mapach.cz je odkaz TADY.

A jak to dopadlo:

Přiznám se bez mučení, že skóre jsem nesledoval. Hodně gólů jsme dali a nějaké dostali, dneska to opravdu nebylo podstatné. Střelce si mlhavě vybavuji - 2 fíky dali Hynďa s Tomem Kadaníkem a po 1 tuším Bertík Horák a Náťa (ta po krásně kopnutém trestňáku do šibenice). Ale hlavní je že jsme si dobře zahráli a mohli točit 2 pětice. Nejdramatičtější bylo hledání haly, ale i to jsme úspěšně zvládli .
Hráli jsme ve složení:
1. pětka: Kuba Hovorka v bráně, Martin Hynek + Natálka Žídková jako beci a v útoku Marťa Flégl s Kubou Kvapilem
2. pětka: Vašek Mach v bráně, Hynek Horák + Tom Kadaník jako beci a v útoku Vojta Šmied s Bertíkem Horákem
Chtěli jsme vybalancovat sílu obou pětek, soukromě jsem odhadoval, že 1ka bude výraznější, ale nakonec dvojka sehrála lepší partii a byla fotbalovější. Jestli mám dnes někoho pochválit tak určitě, Vojtu Šmieda za nebojácný a v zímě asi svůj nejlepší výkon.

Příští týden pro velký úspěch po dohodě obou mančaftů jedeme zas. Na tréninku dohodnene kdo může a nemůže, ale rád bych zas viděl na place třebas maroda Rooney-ho, Romču Věcka nebo Míšu Dolejšího.