Elévové mladší: Tréninkový zápas v Jaroměři II.

03.03.2009 - 16:00
03.03.2009 - 17:30

KDY: úterý 3.3.2009
Jaroměř - hala SOU u školní jídelny v parku
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř B
SRAZ: 15:30 u kabin nebo 15:51 na místě
Nominace: aktuálně hlášeni jsou: Martin Flégl, Hynek Horák, Kuba Hovorka, Martin Hynek, Kuba Kvapil, Vašek Mach, Natálka Žídková, Tomáš Kadaník

Dohodli jsme s trenéry Jaroměře zpestření zimního tréninku. Několik úterků si zajedeme zahrát přátelák do haly. Budeme hrát systémem 4+1, proto je idealní počet 10 lidí. S tím, že budeme mít 2 pětky a budeme je točit po cca. 5 minutách. Chtěli bychom nejpozději v 16:00 začít, takže klidně dorazte dříve. O výsledek rozhodně nejde. Jde nám o to najet zase pomalu na režim - trénink úterý+čtvrtek, nechat kluky a holku trochu "okopat" v hale a získat zkušenosti ze zápasu s opravdovým soupeřem.

Osobně si myslím, že hoďka a půl intenzivního zápasu nám dá víc než unavný celodenní turnaj, kde se hraje 10 minut a hodinu se čeká.

Jak se dostat na místo:
Hledejte Studničkovu ulici. Hala je na kraji parku, kousek od školní jídelny, blízko obvodního oddělení police. Minule jsme to zvládli, počítám, že tentokrát už nebudou potíže.
Na mapach.cz je odkaz TADY.

A jak to dopadlo:

No, dneska jsem odjel o neco dřív a viděl jsem jen první hodinu.
Hráli jsme ve složení:
1. pětka: Kuba Hovorka v bráně, Hynek Horák + Tom Kadaník jako beci a v útoku Marťa Flégl s Kubou Kvapilem
2. pětka: Vašek Mach v bráně,  Martin Hynek + Romča Věcek jako beci a v útoku Natálka Žídková s Štepkou "Rooney" Juklem
Domácí hrající převážně s mladšími kluky ročníku 2001 se statečně bránili, ale protože jsme se dnes sešli téměř komplet, měli jsme hodně navrch. Hlavně jednička si dělala co chtěla. Spousta věcí ještě drhne, ale pozitivní je, že řadu základních činnosti jako obsazování, standarky a výběr místa maji kluci a holka dobře zažité, je znát že jsme se přes zimu nenudili. Přesto hlavně v kombinaci máme ještě veliké rezervy.

Příští týden si dáme pauzu [jsou prázdniny a většina hráčů bude mimo], ale ten další už jsme dohodli přátelák zase v Jaroměři ,tentokrát na umělce venku. Detaily dohodnem na tréninku.