Elévové mladší: Tréninkový zápas v Jaroměři IV. - hala

Jaroměř - hala SOU u školní jídelny v parku
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř B
SRAZ: 15:30 u kabin nebo 15:51 na místě
Nominace: aktuálně hlášeni jsou: Martin Flégl, Hynek Horák, Kuba Hovorka, Kuba Kvapil, Vašek Mach, Tomáš Kadaník, Bertík Horák, Natálka Žídková + ještě během dne snad ulovím 1 hráče, abysme byli komplet

Venku je kromě zimy ještě i mokro, proto v úterý ven nepůjdeme. Platí stejný scénář jako minule: Budeme hrát systémem 4+1, proto je idealní počet 9-10 lidí. S tím, že budeme mít 2 pětky a budeme je točit po cca. 5 minutách. Chtěli bychom nejpozději v 16:00 začít, takže klidně dorazte dříve. O výsledek rozhodně nejde.

Jak se dostat na místo:
Hledejte Studničkovu ulici. Hala je na kraji parku, kousek od školní jídelny, blízko obvodního oddělení police. Minule jsme to zvládli, počítám, že tentokrát už nebudou potíže.
Na mapach.cz je odkaz TADY.

A jak to dopadlo:

Proti předpokladům dorazilo na posledníchvíli hodně omluvenek, takže jsme nakonec měli jen 2 na střídání. Hlavní opory jsem si ale ohlídal (vezl jsme je vozem ), takže oproti minulu jsme zase měli navrch my. Martin Flégl dal hromadu branek, Hýňa taky pár přidal, Náťa taky pár, Kuba v bráně se nudil, ale všichni si hóódně zahráli. V každém připadě podařená akce, škoda jen, že nás nebylo víc.