Elévové - mladší: Turnaj pro ročník 2004 v Třebši, nakonec šestí

SRAZ: 7:30 u kabin nebo v 8:00 na místě
Nominace: celý ročník 2004
Omluveni: Domino

Když přijdou ještě další omluvenky od 04-ek, tak se během pátku ozvu mlaďákům.
Celodenní turnaje moc nevyhledávám, ale tohle blízko a soupeři by měli být na naši úrovni, takže věřím, že si dobře zahrajeme. Čtyřky jsem postavil vyrovnaně a dělil čas rovnoměrně - zkrátka abysme si zahráli.

A jak to dopadlo ?

Mlaďáci si museli poprvé vyzkoušet hru bez starších kolegů a myslím, že to pro ně byla velká lekce. Dlouho trvalo než jsme si zvykli na halu, skákavý pumlíč, ale nakonec, když jsme i hráčům našli ty jejich posty, tak se rozehráli k výborným výkonům. Protože ne všechny 04ky měly v sobotu čas na fotbal, tak jsem poprosil i mladší ročníky o výpomoc aby nás bylo přesně 9 (brankář a 2 čtveřice).

Černilov - Třebechovice 0:1
První zápas jsme se vůbec nedostali do hry, měli problémy s balonem. I když se soupeři podobně nedařilo tak šťastnější v koncovce byli oni.

Černilov - Stěžery 0:1
Soupeř disponoval výbornou první čtyřkou, kde hlavně koncák Vojta Kober byl nezastavitelný, a pak mladšími kluky. No gól jsme nedokázali dát ani těm mladším, takže se není co divit. Hře prospěl posun Honzy Svatoně z brány na hrot, ale doplácíme na naši největší slabinu - levou nohu. Kvalitní zpracování natož střeba levačkou týmu samých praváků prostě zatím nejde.
Zase hratelný soupeř, ale ne v dopolední formě.

Černilov - Třebeš dívky 0:1
Tady už jsme byli všichni trochu na mrtvici. Konečně přišlo i několik dobrých přihrávek, holky jsme až na jednu střelu k ničemu nepustili, měli jsme šance, ale prosadit se v chumlu před bránou nám nešlo. Pak přišel jeden odkop dívek, jedna střela na bránu a bylo vymalováno. Hrůza.

Černilov - Nový HK 0:3
Vrchol zmaru, alespoň výsledkově. Soupeř zakončujě všechny šance, včetně krásného trestňáku, my vytěžili jen nastřelenou tyč, ale aktivnější a odvážnější výkon směrem dopředu.Trenéři se postupně začínali bát o svou židli.

Černilov - Třebeš C 3:2
(Brož, Svatoň, Hovorka)
Domácí 05ky byly šikovné přesto rok náskok byl znát. My jsme přidali na důrazu, bojovnosti a první vstřelená branka Ondrou Brožem všem vlila chuť do žil. Obě čtveřice hrály kompaktně a s chutí. A konečně si mohli naši rowdies v publiku zápas trochu užít.

Černilov - Třebeš B 0:2
Domácí tým by na turnaji jednoznačně nejlepší, fotbalově a kombinačně dál než ostatní. Ale naše nabuzené hvězdy zápas příkladně odjezdily a favorita hodněkrát zatlačili do úzkých. Dlouho jsme drželi senzačních 0:0, ale 2 zbytečně chyby v závěru rozhodly (gólman se bál vzít tečovaný balon obráncem do ruky a pak jsme váhali s odkopem). I tak palec nahoru, výborně.

Černilov - Mašovice 3:1

(Hovorka, Brož, vlastní po napadání Marti Kadaníka)
Soupeř patřil mezí lepší týmy turnaje, ale naši byli náležitě rozjetí, při chuti a sehráli další pěkný zápas. Jistý v bráně byl Kuba Voslař, hlavně dobře sbíral odkopy a rozehrával. Povedla se konečně rychlá rozehrávka autu Ondrou Havelkou na Ondru Brože a už jsme vedli a vedení si kluci už sebrat nenechali a bojovností soupeře k ničemu nepustili.
No říkám si, jak by asi v odpoledním laufu by dopadly dopolední zápasy.

Celkově jsme byli šestí, ale stačilo porazit holky a byli jsme čtvrtí.
Nakonec kluky chválím, jak se turnajem vypořádali. Borec nakonec byl jednoznačně Ondra Brož, i když nejmladší, tak neúnavně a dravě chodil do soubojů, vyhrával je a byl náš nejnebezpečnější hráč.

Akce příjemná, ale beru ji spíš jen jako zpestření přípravy. Hodina a půl intenzivně ve velké tělocvičně by nám dala víc než celodenní účast na turnaji, kde se "10 minut hraje a hodina čeká".

Moc děkuju rodičům za pomoc, fandění a animační mluvnický koutek během přestávek.