Elévové mladší: Začátek sezóny 2009-2010

Doufám, že se všichni (stejně jako my trenéři) těšíte na novou sezónu a že jste ani o prázdninách nenechali míč zahálet.
Čeká nás zase spousta práce, spousta trénování, spousta zápasů, ale určitě i spousta legrace.

První trénink v sezóně proběhne v úterý 18.8.2009 od 16:30. Dorazte, prosím o něco dřív, trenéři se hodlají ještě trochu vykecávat a seznámit Vás s plánem na příští rok. Dál budem klasicky trénovat v úterý a čtvrtek - jak jste zvyklí.

Kdo odchází ke starším elévům:
- komplet ročník 2000 chlapci (Věcek Roman, Flégl Martin, Hynek Martin, Horák Hynek, Plhal Vojtěch, Hovorka Jakub, Rejtar Vojtěch, Kvapil Jakub, Mach Václav) + Mates Binar

Kdo bude tedy patřít mezi mladší elévy:
- ročníky 2001, 2002 + Natálka Žídková (děvčata mohou hrát o rok déle) a David Jaroš (i když je 2003)

Orientační plán na prvních několik týdnů:

18.8. úterý - první trénink
20.8. čtvrtek - trénink
22.8. sobota - přípravný zápas v Jaroměři od 10:00, potvrzeno
25.8. úterý - trénink
27.8. čtvrtek - trénink
29.8. sobota - přípravný turnaj (o pohár starosty - Lhota p. L.), potvrzeno
30.8. neděle - přípravný turnaj (o pohár starosty - Česke Meziříčí), potvrzeno