Nominace: jestli jsem správně po tréninku postřehl:
do pole potvrzeni - Míša Dolejší, Mates Obzina, David Jaroš, Honza Lankaš, Tom Kadaník, Náťa Žídková, Bertík Horák, Vojta Šmied, Mates Urban, Jirka Niedoba

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), chrániče, dres budeme mít jen vršek. Povrch čekejte starou umělku sypanou pískem, žádný luxus, ale co by sme za ni dali u nás, že ...

Jak to dopadlo:

branky: Žídková 3x, Jaroš

V prvním poločase jsme poctivě střídali 2 vyrovnané pětice a trochu sžívali s prostředím. Soupeř měl převahu a naše obrana měla plné nohy práce, nebyla mezihra, nabídka, v útoku chyběl důraz a střelba. O poločase jsme prohrávali 1:2 i díky tomu, že v bráně nás jistými zákroky držela malá Náťa.
O půlce jsme sestavou zamíchali, místo rozestavení 1-2-2 jsme se vrátili k 2-1-2, které máme nahranější a v podstatě celý poločas jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a spalovali jednu šanci za druhou. Chyběl Rooney, protože několikrát jsme zaváhali sami před výborným brankářem soupeře, nebyli jsme dost důrazní, chyběla odvaha ke střele slabší nohou. Naštěstí měla střeleckou fazónu velká Náťa a zápas rozhodla střelami z dálky.
Chválíme všechny za přístup hlavně v druhém poločase.

Důležité je zjištění, že tento rok je umělka ve Stěžerách vysypaná pískem výrazně méně, než minulé roky, takže to tolik neklouže ani v sálovkách, takže obuté turfy nejsou taková výhoda, jako bývala.