Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 2. zápas, 5:15 se Stěžerami

14.12.2008 - 00:00
14.12.2008 - 10:00

KDY: neděle 14.12.2008
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Stěžery
SRAZ: 8:00 u kabin nebo 8:30 na místě
Nominace: doladíme na tréninku, zase platí, že bychom jeli rádi v 11ti lidech - gólman + 2 pětky, minimum je gólman a 5 hráčů do pole
Aktuálně jsou hlášeni
gólman: Kuba Hovorka a do pole
1. pětka: Marťa Hynek, Tom Kadaník, Hynek Horák, Marťa Flégl, Štěpán Jukl
2. pětka: Vašek Mach, Vojta Šmied, Mates Obzina, Vojta Plhal a Míša Dolejší
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům

Jak jsme psali někde jinde, Stěžerskou ligu bereme čistě jako přípravu a neřešíme výsledky. Hodinku si zahrajeme fotbal, budem cca. po pěti minutách střídat doufejme 2 úplné pětice. S tím že: kdo se bude na place flákat střídá dřív.
Plán je jasný - jednička nasází góly, dvojka udrží a pozlobí ;-)

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen vršek.

A jak to dopadlo:

Černilov - Stěžery 5:15
(Flégl, Jukl, Plhal, Kadaník, Horák)

Dneska se projevilo, že máme kádr hodně nevyrovnaný. Proto takový divoký výsledek. Začali hned jsme pěkně soupeře přehrávat a brzo jsme vedli 3:0. Ale následovala poměrně dlouhá hluchá pasáž bez gólů, kdy jsme čtvrtý gól dali až na 4:12.
První pětka byla lepší než soupeř a dostávala se do šancí a sem tam i pěkně zakombinovala. Dvojka se snažila, ale na domácí nestačila. Že se prohrálo vůbec nevadí. Ale mrzí nás, že hodně často jsou kluci nedůrazní, bojácní a davájí soupeři přednost, minimálně půlku gólů jsme soupeři doslova darovali. Asi přidáme na tréninku ke svačině tataráček.