Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 2. zápas, prohra 6:10

06.12.2009 - 15:00
06.12.2009 - 16:00

KDY: neděle 6.12.2009
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Stěžery 6:10
SRAZ: 14:00 u kabin nebo 14:30 na místě
Nominace: jestli jsem správně po tréninku postřehl:
gólman - Náťa Rejnková
do pole zatím potvrzeni - Míša Dolejší, Náťa Žídková, Tom Kadaník, Mates Obzina, Vojta Šmied, Dominik Hroneš, Honza Horák, Honza Lankaš, David Jaroš, Mates Urban

V úterý máme zase Jaroměř, takže na tréninku vyladíme kdo a kdy může. Ideální by bylo kdyby na neděli bylo 11 lidí a na úterý 9.

Jak to dopadlo:

branky: Dolejší 2x, Obzina, Lankaš, Žídková, Šmied

S dneškem spokojenost. Pěkně jsme si zahráli. Díky širokému kádru jsme opět dali dokupy 2 vyrovnané pětice, které jsme pravidelně točili. Dnes hráli více mladší ročníky, ale i přesto jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Dobrý pocit mám z počtu našich střelců. Bojovností na soupeře platili hlavně Míša Dolejší a David Jaroš. Kombinace ale vázla, nedařila se rozehra od brány, když nám soupeřovi hráči nedali moc prostoru. Stále je na čem pracovat.
Co se týká průběhu zápasu, v podstatě nás porazil sám soupeřův robustní bek, který svým bodlem "trhal sítě" od půlky.