Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 3. zápas, 6:3 s Třebší

17.01.2009 - 14:00
17.01.2009 - 15:00

KDY: sobota 10.1.2009
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Třebeš
SRAZ: 13:00 u kabin nebo 13:30 na místě
Nominace: zase platí, že bychom jeli rádi v 11ti lidech - gólman + 2 pětky, zatím to vypadá na optimální počet
Aktuálně jsou hlášeni
gólman: Vojta Rejtar (dá se čekat že si hodně zachytá jako Kuba minule) a do pole
Marťa Hynek, Tom Kadaník, Hynek Horák, Marťa Flégl, Vojta Šmied
Vašek Mach, Bertík Horák, Mates Přichystal, Míša Dolejší
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům

Jak jsme psali někde jinde, Stěžerskou ligu bereme čistě jako přípravu a neřešíme výsledky. Hodinku si zahrajeme fotbal, budem cca. po pěti minutách střídat doufejme 2 úplné pětice. S tím že: kdo se bude na place flákat střídá dřív.

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen vršek.

A jak to dopadlo:

Černilov - Třebeš 6:3
(Flégl 4x, Horák 2x)

Dneska se nám povedlo přehrát jednoho z hlavních favoritů soutěže. V zápase jsme byli o kousek lepší, a výhra je zasloužená. Základem úspěchu byla pevná obrana, jistý Vojta v bráně a bomber Martin Flégl, s jehož dravostí si soupeř nevěděl rady. Kombinace sice stále ještě vázne, ale několik akcí se klukům hodně povedlo. Potěšil nás Bertík Horák, který byl na umělce poprvé a předvedl výborný výkon. Co postrádáme u většiny je větší dravost a chuť se o balón poprat, v tom máme velké rezervy.