Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 4. zápas, 10:2 se Slávií HK

25.01.2009 - 00:00
25.01.2009 - 10:00

KDY: neděle 25.1.2009
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Slávia HK
SRAZ: 8:00 u kabin nebo 8:30 na místě
Nominace: zase platí, že bychom jeli rádi v 11ti lidech - gólman + 2 pětky
Aktuálně 8 hodin před zápasem jsou hlášeni (snad do rána už nikdo neonemocní)
gólman: Vojta Rejtar a do pole:
Tom Kadaník, Hynek Horák, Marťa Flégl, Štěpán Jukl, Náťa Žídková, Mates Obzina, Kuba Kvapil, a Vojta Šmied
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům

Soupeři se v Stěžerách daří, čekáme těžký zápas (ale s dobrým koncem, pochopitelně).

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen vršek.

A jak to dopadlo:

Černilov - Slávia HK 10:2
(Flégl 4x, Jukl 3x, Horák 2x, Žídková 1x)

Čekali jsme vyrovnaného soupeře a těžký zápas, ale naše očekávání se nevyplnila. Marodka a víkendy na horách sice naši sestavu narušily, ale nakonec jsme měli 3 na střídání, takže jsme zápas fyzicky vydrželi bez potíží.
Začali jsme ve velkém stylu, kdy hlavně Štěpán "Rooney" Jukl byl při chuti. Třeba jeho nezištná příhra Martinovi na druhý gól byla ukázková. Postupem času se probral i Marťa Flégl a opět byl k nezastavení i přesto, že jej soupeři často bránili za hranicí pravidel. Vše podpořila slušná práce v defenzivě, jistý Vojta v bráně a nebylo co řešit.
Výsledek vypadá výborně, ale dnes jsme měli dát gólů minimálně 2x tolik. Soupeřův "dorostenecký" gólman chytal výborně, ale i přesto spousta zakončení měla být řešena lépe. Oba góly, které jsme dostali, byly hodně laciné a padly po nedůrazu a nedohodě obránců.
Ale celkově převládá spokojenost. Na to že většina hráčů nemá ideální obutí a "bruslí", to byl slušný výkon.