Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 4. zápas, prohra 3:6

09.01.2010 - 15:00
09.01.2010 - 16:00

KDY: sobota 9.1.2010
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Probluz 3:6
SRAZ: 14:00 u kabin nebo 14:30 na místě
Nominace: všichni co mají chuť a čas. Počítáme, že do kasy se postaví Náťa Rejnková a zbytek budem točit v poli. Nebudeme tunit 2 pětice, protože vzhledem k počasí nevíme jak kdo projede závějemi. Hlášeno je cca. 13 lidí do pole, snad jich aspoň půlka dorazí . Žádná křeč, jedeme si zahrát fotbal.
100% nebudou Náťa Žídková, Honza Horák a Tom Drešer.

Jak to dopadlo:

branky: Jukl 2x,  Kadaník

V pátek to vypadalo, že budeme mít na zápas 3 pětice, ale díky sněhové kalamitě dorazilo na zápas jen 7 statečných. Takže na střídání jsme měli jednoho hráče. To byl základní rozdíl oproti soupeři. Probluzi sice půlka hráčů absolvovala předchozí zápas za starší elévy, ale v každém případě disponovali plnou lavičkou.
Nutno uznat, že elévové z Probluzi jsou na okrese špička a ukázali to i dnes. V důrazu, bojovností a kombinaci měli oproti našim borců navrch. I přesto se hrál vyrovnaný zápas, když výsledek zápasu tomu neodpovídá. Na šance to bylo určitě stejně. Ale nám za stavu 3:3 totátně zvlhl střelný prach. Soupeř proměňoval své šance a my zoufale spalovali. V druhém poločase jsme 4x šli sami na bránu, ale zakončení levačkou bohužel není naše silná disciplína. Základní rozdíl byl ve rvavosti - když se míč ocitl v závaru před soupeřovou bránou, tak naši nebyli schopni propasovat balon do sítě, kdežto ze závarů před naší branou padaly góly.
Ale právě takovéhle zápasy potřebujeme, kdy musíme hrát na maximum. A dneska se to povedlo a jsme spokojeni. Měli jsme několik velice dobrých pasáží, ale nevydržíme "odjezdit" v kuse celý zápas.