Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 5. zápas, 7:1 s Novým HK

01.02.2009 - 10:00
01.02.2009 - 11:00

KDY: neděle 1.2.2009
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Nový HK
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
Nominace: zase platí, že bychom jeli rádi v 10-11ti lidech - gólman + 2 pětky
Aktuálně jsou hlášeni:
gólman: Vojta Rejtar (pokud se Kuba Hovorka uzdraví, tak se s Vojtou vystřídají)
a do pole:
Tom Kadaník, Martin Hynek, Hynek Horák, Martin Flégl, Štěpán Jukl, Mates Obzina, Vašek Mach
a ještě dnes snad potvrdí účast Náťa Žídková a Vojta Plhal
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům

S Novým HK se nám v této sezóně nedaří, doufám, že v neděli to bude lepší.

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen vršek.

A jak to dopadlo:

Černilov - Nový HK 7:1
(Flégl 4x, Jukl, Horák, Obzina)

Soupeř dorazil bez své nejlepší hráčky a soustředil se na důslednou defenzivu systémem 3-0-2. 3 velcí beci nedávali našim útočníkům moc prostoru a co přes ně prošlo, jistil šikovný gólman. Nicméně skoro hodina hracího času stačila, abychom si šance vytvořili.
Celkově byl náš dnešní výkon ospalý, líný a bez jiskry. V podstatě odehraný tak nějak ze setrvačnosti. Kombinace vázla, ale i tak šancí bylo zase "neurekom", ale co jsme toho spálili - nepočítaně. Nejvíc nás mrzela akce, kdy soupeřovi obránci všichni vyrazili proti driblujícímu Hynkovi, v podstatě 4 běželi proti němu, Hynek situaci přečetl a správně mezi nimi poslal lahůdkovou příhru dopředu přesně na Rooney-ho, který měl po své levačce Marťu Flégla, před sebou gólmana a jinak moře místa. No nebyl to gól ...
Ale abychom nebyli nespokojení s vysokou výhrou, zápas byl sehraný na jistotu. Obrana fungovala bezvadně a Vojta v kase v podstatě nemusel řešit žádnou složitější situaci, pouze rozehrávku. Je fajn, že Marťovi Fléglovi nevyschl střelecký prach a prosazoval se i v zahuštěném prostoru, občas mu ale chybělo si pomoci příhrou na volného spoluhráče. Moc pěkná byla jeho hlavička na 5:1 i pohotová reakce při rohu na 7:1. Zbytek útočníku se hledal, chyběl pohyb a důraz. Pochvala Matesovi Obzinovi za gól levačkou.
Soupeřův gól byl výstavní - z dálky do šibenice. Ale stačilo zareagovat byť se zpožděním na řev našeho zoufalého trenéra "proti" a střelec by skórovat nemohl. Ale pohodlnější bylo zůstat stát a koukat.