Nominace: zase platí, že bychom jeli rádi v 10-11ti lidech - gólman + 2 pětky
Tom Kadaník, Náťa Žídková, Štěpán Jukl, Vašek Mach, Vojta Šmied, Mates Přichystal

Na tým dolehla drsným způsobem epidemie. Kdo nemarodí, tak je zraněný nebo na horách. Ještě sledujeme aktuální zdravotní stav, ale zatím jedem bez největších tahounů a s dost chudou střídačkou.

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen
vršek.

A jak to dopadlo:

Černilov - Probluz 2:2
(Mach, Kadaník)

V sestavě jsme museli tentokrát hodně improvizovat. Naštěstí jsme měli víc lidí na střídání, když Marťa Hynek dobral antibiotika a Hynďa sice malátný po střevní chřipce už ráno nebyl tak zelený, takže po slibu mamce, že nebude hrát pozici, kde se moc běhá, také jel.
Soustředili jsme se na defenzívu ve 3 lidech a hru na brejky. Soupeř také přijel bez největších opor - chyběla stoperka Anička a tuším i veliký hoch do útoku (Vašek myslím), nicméně se prezentoval velice fotbalovým a běhavým výkonem. My se soustředili na defenzivu a i proto byl poločas 0:0. Ale šance byly na obou stranách. Nás hodně držel Vojta v bráně a na druhé straně naši útočníci v rozhodující chvíli zaváhali. Ale myslím si, že kdyby třeba Rooney měl lepší boty, tak vedeme do půlky 3:0, ale chudák klouzal jak na ledě.
Druhý poločas probíhal ve stejném stylu s tím rozdílem, že padly i nějaké branky. První sice dal Marťa Hynek, ale bohužel do vlastní sítě - tak pěknou ránu k tyči jsem od něj už dlouho neviděl. Naši se ale nevzdali a dnes výborný Vašek Mach srovnal na 1:1, když sám před bránou nezaváhal a dal levačkou k tyči. Po chvíli to bylo už 2:1 pro nás, když Tom vystihl, že soupeřův gólman chodil hodně z brány a krásně ho přeloboval. Dál jsme dobře bránili a hrozili s brejků. Bohužel jsme několik šancí trestuhodně zazdili a pár vteřin před koncem soupeř srovnal utěšenou střelou z dálky, na kterou si Vojta sice sáhl, ale mimo bránu už ji nevytěsnil.