Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 6. zápas, výhra 10:7

SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
Nominace: všichni co mají chuť a čas

Jak to dopadlo:

branky: Jukl 5x,  Žídková 3x, Dolejší, Hroneš

Na zápas se nás sešlo vcelku dost - 10 hráčů (obě Náti, oba Matesové, Rooney, Vojta Hovorka, David Jaroš, Domino Hroneš, Míša Dolejší a Tom Kadaník), ještě jeden a mohli jsme točit celou pětici.
V prvním poločase jsme nebyli s naší hrou spokojeni. Soupeř nás přehrával i když jsme hned z kraje utekli na 3:0. Jako bysme byli ještě jednou nohou v pelechu, hra byla neurovnaná a nepřesná. V poločase to bylo 5:6.
V půlce přišla změna v postech, prohodili jsme gólmany, něco málo si vysvetlili. A tak druhý poločas už byl z naší strany úplně o něčem jinem. Důraznou a nátlakovou hrou jsme Nový Hradec k ničemu nepustili. Ze stálého tlaku pramenily zákonitě i šance a když z některých padly i branky (tradičně jsme dost šancí spálili), nebylo co řešit. Všichni hráli velice dobře, asi i proto jsme se v druhé půlce už neuchylovali k zbrklému odkopávání. Velká pochvala pro hráče na nezvyklých postech - Nátě Žídkové prospěl posun do zálohy i Dáda Jaroš se v bráně předvedl výborně. Jen tak dál.