Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 7. zápas, 6:4 s Jaroměří

Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Jaroměř B
SRAZ: 12:00 u kabin nebo 12:30 na místě
Nominace: upřesníme po tréninku
Protože s největší pravděpodobností pojedeme v úterý na přátelák do Jaroměře, tak se rozdělíme na 2 party, aby si všichni zahráli. Během pátku vyladíme sestavy.

Původně jsme měli hrát od 15:00. POZOR !

Kdo jede do Stěžer:

chytá: Vojta Rejtar
v poli: Tom Kadaník, Náťa Žídková, Martin Hynek, Hynek Horák, Martin Flégl, Bertík Horák, Vojta Plhal, Roman Věcek, Mates Obzina
případné změny hlaste svým "oblíbeným" trenérům

Nezapomeňte pití (na sváču nebude čas, max. čokoládku o pauze), obuv s měkčí podrážkou (turfy, vosy nebo sálovky, rozhodně ne lisovky, to by bylo o zdraví), tepláky (radši silnější a horší), dres budeme mít jen vršek.

Na úterý do Jaroměře počítáme, že pojedou:

chytá: Kuba Hovorka, Vašek Mach
v poli: Kuba Kvapil, Martin Flégl, Hynek Horák, Martin Hynek, Natálka Žídková, Bertík Horák, Vojta Šmied, Tom Kadaník

A jak to dopadlo:

Černilov - Jaroměř 6:4
(Flégl 2x, Plhal 2x, Horák, Kadaník)

Dnes jsme sehráli velice vyrovnaný zápas. Jaroměř měla ve svém kádru několik hodně fotbalových hráčů, kteří naší obraně dělali nadstandardní potíže. Náš výkon nebyl extra vydařený. Svoji roli na tom také sehrálo, že se hrálo s jiným míčem než vždycky - hodně nám odskakoval, navíc první gól do naší sítě padl hned z první rozehrávky soupeře. Kluci a holka byli z toho pak první poločas hodně opaření. Prohrávali jsme už 1:3, až pak jsme se sebrali a šňůrou otočili na 6:3. Zápas rozhodlo vydařené střídání v druhém poločase, kdy byli v útoku Marťa Flágl s Vojtou Plhalem a dali 3 slepené branky. I přes 4 inkasované branky byl opět velkou oporou Vojta Rejtar v bráně.
Celý zápas jsme ale byli horší v důrazu a startu na balon, to musíme určitě vylepšit.