Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 8. zápas, 19:6

21.03.2010 - 11:00
21.03.2010 - 12:00

KDY: neděle 21.3.2010
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - Dohalice 19:6
SRAZ: 10:00 u kabin nebo 10:30 na místě
Nominace: všichni co mají chuť a čas

Posledním zápasem ve Stěžeské lize symbolicky uděláme tečku za zimní přípravou. Od příštího týdne opět vyběhneme ven na trávu ve standardních termínech.
V zápase s Dohalicemi se popereme o medailové umístění.

Jak to dopadlo:

branky: Jukl 7x,  Žídková 4x, Jaroš 3x, Šmied 2x, Kadaník, Urban, Hovorka

K poslednímu zápasu naši borci přistoupili zodpovědně a od začátku soupeře dostali pod permanentní tlak. Žlutočerný uragán se valil na branku Dohalic a vypracovával si jednu šanci za druhou. Standardně excelentní byl Rooney, ale dnes se k němu přidal celý tým a předváděl pohlednou kopanou. Natálka byla nezastavitelná, konečně k fyzičce přidává techniku a je to znát, Dáda Jaroš dnes odehrál vynikající zápas - rvavost, důraz, technika, Vojta Hovorka se ukázal v záloze, ... A tak bych mohl pokračovat.
Smekám před hráči, opravdu ukázali komu patří celkové druhé místo ve Stěžerské lize.

Sršáni VÝBORNĚ, dnes to byla špička !!!