Elévové mladší: Zimní liga Stěžery - 8. zápas, s FC HK 5:3

29.03.2009 - 10:00
29.03.2009 - 11:00

KDY: neděle 29.3.2009
Umělá tráva v nafukovací hale
ZÁPAS: Černilov - FC HK B
SRAZ: 9:00 u kabin nebo 9:30 na místě
Nominace:jestli jsem správně po tréninku postřehl:
gólman - Vojta Rejtar
do pole - Martin Flégl, Hynek Horák, Martin Hynek, Vašek Mach, Tom Kadaník, Vojta Plhal, Roman Věcek

POZOR: Mění se čas, takže si nezapoměňte správně nařídit budík.

A jak to dopadlo:

Černilov - FC HK B 5:3
(Flégl 4x, Věcek)

Dnešek byl v podstatě přímým soubojem o druhé místo v lize. Nám na udržení lichotivé druhé pozice stačila remíza, ale přijeli jsme si zahrát fotbal bez ohledu na postavení v tabulce.
S výsledkem spokojenost, ale s výkonem už tolik ne. Soupeř byl fotbalovější a aktivnější, náš tým byl zakřiknutý a bojácný, i ve zpracování balonu a přihravkách jsme byli horší. Chvílemi kluci dávali soupeři dokonce přednost. Možná nás ochladila rychlá laciná branka na 0:1. Než jsme se dostali do tempa chvíli to trvalo. Dnes si Vojta v bráně hodně zachytal a dost nás podržel, naše obrana nebyla tak neprostupná jako bývá zvykem. Ale abych vypíchl i nějaká pozitiva, vždyť kluci vyhráli, velká pochvala za dnešek patří Romanovi Věckovi, který byl nejlepší na place, přes něj dnes nešlo projít a opět Martin Flégl si vepředu počínal velice dobře, konečně rozšířil repertoár svých kliček a chvílemi byl k nezastavení. Góly padly klasicky po ose Hynďa - Martin Flégl. Románkovu střelu si do síte usměrnil obránce. Zase jsme hromadu šancí neproměnili, to by se nám příště mohlo vymstít. Dokonce jsme měli šanci kopat panaltu, ale težký balon Hynďa neumístil přesně.