Elévové starší: 3. mistrovský zápas s týmem Třebeš B, doma, opět 2 výhry

22.09.2010 - 18:30

KDY: středa 22.9.2010
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Třebeš B [dvojzápas]

Jen pro pořádek připomínám, že zápas začíná v 16:30.Sraz v kabinách nejpozději v16:00 (lépe v 15:50), ať se můžeme v klidu připravit,rozcvičit.......VK

A jak to dopadlo:

1. zápas: FK Černilov - Třebeš B 1:0
(Flégl)

2. zápas: FK Černilov - Třebeš B 4:1
(Flégl 2x, Horák 2x)

Info od Slávka: Viktor se určitě ještě rozepíše, ale aspoň rychlé info. Viděl jsem jen jeden zápas, ale konečně si naši zahráli utkání, kdy museli máknout. Třebeš dovezla kádr, ze kterého 11 lidí pravidelně hraje za krajské Áčko, takže žádní nazdárci. Z naší strany odmakané a odbojované. Soupeř se v podstatě ke střele nedostal, ale byl fotbalový. Naši měli trochu problém hlavně prvních pár minut než se rozkoukali a zjistili, že fotbalově a rychlostně je tenhle zápas "o něčem jiným". Pak zapnuli a soupeře moc na půlku nepouštěli, ale co dokázali nedat - to se nevidí. Občas místo jasné střely sami před brankářem, chtěli šperkovat akci kombinací do prázdné, ale to se proti takovému soupeři moc nedá.

Info od Viktora:Opět mi na mé hlavě přibylo několik šedých vlásků...(dříve jsem se pokoutně posmíval Slávkovi,že před mistrákem špatně spí,že to moc na hřišti prožívá - dnes už se mu nesměju). 2minuty před koncem zápasu a stav 0:0...Ještě, že máme extra bojovníka Martina Flégla.Konečně soupeř, který nás opravdu prověřil a tady se teprve ukázalo jaká jsme parta.Bojovná s týmovým duchem a to je dobře.Samozřejmě jsou mezi námi tací, které baví fotbal více čí méně,ale důležité je táhnout za jeden provaz.