Elévové starší: Co nás čeká na jaře 2014 - rozpis mistrovských turnajů a zápasů

Ve složce "Elévové - starší" v záložce "Seznam následujících akcí", nebo v Událostech (v kalendáři), najdete program mistrovských turnajů krajského přeboru a mistrovských zápasů okresního přeboru na celé jaro 2014. Prosíme zapište si akce do svých diářů, a o plánování Vašich ostatních nefotbalových aktivit (výlety, návštěvy, babičky, apod.) mimo tyto termíny, aby nedocházelo pokud možno ke kolizi a mohli jste se v co největším možném počtu zúčastnit fotbalových mistrovských turnajů a zápasů. Čeká nás jich na jaře opravdu hodně a bude potřeba, abychom se scházeli v kompletní sestavě.

Kromě mistrovských turnajů krajského přeboru a mistrovských zápasů okresního přeboru nás čeká v sobotu 19. dubna 2014 turnaj E.ON Cup 2014 v Chrudimi.