Elévové starší: Halový turnaj SPRINT v České Skalici - Novoroční pohár starší přípravky (pro ročník 2003 a mladší) - 6. MÍSTO

25.01.2014 - 08:30
25.01.2014 - 16:10

KDY: sobota 25.1.2014
KDE: Sportovní hala Česká Skalice (Sportovní ulice, vedle fotbalového stadionu)
SRAZ: nejpozději 8:30 hod. na místě (ve sportovní hale v České Skalici)
Nominace: Havelka, Hovorka, Hrnčíř, Svatoň, Voslař, Bačina, Mouček, Paulovič

A jak to dopadlo?

Opět nás čekal velice kvalitně obsazený turnaj, pro nás s o rok staršími soupeři, dívky Trutnova o dva roky starší. A tak nás nečekalo nic jednoduchého. I přes respektování kvalit soupeřů, ale musím konstatovat, že jsme toho v útočné fázi opět moc nepředvedli. Z šesti odehraných zápasů (sedmý byl kontumován v náš prospěch 3:0 - soupeř odjel domů) jsme uhráli pouze jedinou bezgólovou remízu, a celkově vstřelili jeden jediný gól z penalty!!! V součtu s turnajem z minulého týdne opravdu žalostná ofenzivní činnost (minulý týden pouze dva góly v deseti zápasech). Nemůžeme si stěžovat, že bychom měli smůlu při zakončení, my se do střeleckých příležitostí vůbec nedostaneme!!! V obraně hrajeme dobře, ale opravdu pouze dobře bráníme, a nepodporujeme útočné akce, abychom dokázali soupeře přečíslit. Snahu a bojovnost nám nelze upřít, ale chybí větší chuť a odhodlání dostat se do šance a střeleckého zakončení. V tom jsme nedůrazní. Určitě je nutné ale podotknout, že nám dnes chyběli dva zkušení útočníci Tom Krejza a David Jurčenko, a v bráně, na minulém turnaji nejlepší brankář, Michal Cudlín. Při hracím systému 4 + 1, byla absence těchto třech hráčů opravdu znát.

Musíme sportovně uznat, že v náš prospěch dnes hrály výsledky našich soupeřů. Za uhranou jednu bezgólovou remízu skončit třetí od konce je opravdu malý zázrak. Určitě nám k tomu pomohla kontumační výhra 3:0, která nám i trochu vylepšila skóre (škoda určitě hratelný soupeř, radši bychom se o výhru porvali na hřišti). Soupeře na sedmém místě jsme při rovnosti bodů a vzájemné remíze nechali za námi pouze o skóre o dva góly. Kdybychom využili tři tutovky, které jsme v tomto zápase měli, nemuseli jsme se strachovat a čekat na vývoj ostatních zápasů. Remíza s RSCM Rozkoš B opravdu mrzí.

Na závěr opět alespoň jedna velká pochvala. Perfektně odehraný poslední zápas s velice silným soupeřem, do poslední chvíle hrající o 1. místo, s RSCM Rozkoš A, která nakonec skončila na 2. místě. Do tohoto posledního zápasu jsme nastoupili jako vyměnění, velice pěkný zápas, bojovný ale i technický, za stavu 1:2 moc nechybělo, abychom skóre srovnali. Šance jsme na to měli a tentokrát možná chybělo trochu toho štěstíčka. O výsledek se rveme až do samého závěru, kdy jsme inkasovali po třetí. V tomto zápase opravdu povedený výkon, pěkný zápas na závěr, který nám zlepšil náladu. Ukázalo se, že umíme hrát i se silnými soupeři, tak pojďme příště navázat na tento povedený zápas a super výkon.

Přehled výsledků:
FK Černilov - MFK Trutnov (dívky)   0 : 2
FK Černilov - TJ Slovan Broumov   0 : 1
FK Černilov - RSCM Rozkoš B   0 : 0
FK Černilov - TJ Velké Poříčí   0 : 3
FK Černilov - TJ Spartak Opočno   0 : 5
FK Černilov - RSCM Rozkoš A   1 : 3
(Hovorka 1x - krásně a s jistotou proměněná penalta)
FK Černilov - TJ Jiskra Kocbeře   3 : 0 kontumace, soupeř odjel domů

Celkové pořadí:
1. TJ Spartak Opočno
2. RSCM Rozkoš A
3. MFK Trutnov (dívky)
4. TJ Velké Poříčí
5. TJ Slovan Broumov
6. FK Černilov
7. RSCM Rozkoš B
8. TJ Jiskra Kocbeře

____________________________________________________

Náhradník: Vrabec (v případě nějaké omluvenky bude o nominaci informován telefonicky)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom o nominaci mohli včas informovat náhradníka.

Nezapomeňte sálovou obuv, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Základní informace:
- celodenní turnaj (cca do 16:10 hod.)
- počet zápasů: 7 zápasů (hraje každý s každým)
- hrací doba: 1 x 13 minut
- počet hráčů: 4 + 1 (střídání hokejovým způsobem)

Rozpis našich zápasů:
09:30 hod. MFK Trutnov (dívky) - FK ČERNILOV