Elévové starší: Halový turnaj - TJ Sokol Třebeš Hradec Králové (pro ročník 2003 a mladší) - 8. MÍSTO

16.02.2014 - 07:45
16.02.2014 - 15:00

KDY: neděle 16.2.2014
KDE: Sportovní hala SHT Třebeš v Hradci králové
SRAZ: nejpozději 7:45 hod. na místě (ve sportovní hale SHT Třebeš v Hradci Králové)
Nominace: Hovorka, Hrnčíř, Krejza, Voslař, Cudlín, Mouček, Sás
Omluven:
Svatoň, Bačina (nemoc), Jurčenko (nemoc), Paulovič

A jak to dopadlo?

Skončili jsme poslední na 8. místě. Nevstřelili jsme ani jeden gól, a uhráli jsme jednu bezgólovou remízu. Teď si asi budete myslet, že jsem se zbláznil, a po včerejšku mi je jasné, že se mnou nebudou všichni souhlasit, ale píši to při plném vědomí, v klidu, s odstupem, kdy jsem si všechny zápasy znovu promítnul hlavě. Všichni kluci, všech "sedm statečných", zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, nasazení a chuť s jakou celý turnaj odehráli. Podali jsme stejně kvalitní výkony jako na turnaji minulý týden, kdy jsme skončili třetí. Všech kluků si za předvedené výkony hodně vážím, nic nevzdali a bojovali do posledních zbytků sil. Ale dnes nám nebylo přáno. Ještě v průběhu týdne jsme měli příjemné starosti se sestavou, koho vlastně nominovat, v úvahu přicházelo až 11 hráčů. Bohužel první omluvenka ve čtvrtek, druhá v pátek večer. To jsme na tom byli pořád dobře, a měli jsme ještě 9 kvalitních borců. Dvě omluvenky pro nemoc ráno v den turnaje, nám sestavu hodně zúžily, a na to už nešlo zareagovat. Máme brankáře, pouze dva obránce a čtyři útočníky. Navíc jsme na turnaji pro ročník 2003 s velice kvalitními soupeři krajského přeboru. Nic ale nevzdáváme, kluci jsou překvapivě hodně nahecovaní se porvat o slušný výsledek, hrajeme vyrovnané zápasy, ale dnes nám chybělo štěstí v koncovce. Vypracováváme si i poměrně dost střeleckých příležitostí, pokud jsem dobře počítal tak trefujeme tři tyče a dvě břevna v prvních pěti zápasech, kdy se ještě držíme fyzicky. Máme i drobné šrámy, David Sás naražená ruka a holeň, Martin Mouček koleno, a v pátém zápase po dalším souboji končí Kuba Voslař s nakopnutým nártem. Chlazení a obstřik nepomohl, a tak poslední dva zápasy sice nevzdáváme, ale už v nich na úspěch opravdu nemáme. V obraně dobře zaskočil Ríša Hrnčíř, hraje s Míšou Hovorkou bez střídání, v útoku ještě jednoho na střídání máme, ale síly už opravdu docházely. Kluci ale bojovali až do konce, moc chtěli dát alespoň jeden čestný gól - nepovedlo se, nebylo nám dnes přáno.

Ještě jednou velká pochvala a poděkování za předvedené bojovné výkony, prohry samozřejmě mrzí, je lepší vyhrávat, ale my jsme dnes prohráli se ctí a vztyčenou hlavou. Poslední místo, jsme si dnes nezasloužili, odehráli jsme špatně jiné turnaje, kde jsme měli být poslední, ale rozhodně ne dnes. Takový už je ale fotbal, míč je kulatý a někdy to vyjde a někdy ne.

Vím, že to co teď napíšu, vyvolá nevoli, ale neodpustím si poznámku k rodičům a fandům. Vím, že jste všichni dospělí lidé, a nikdo Vás nemůže do ničeho nutit, ale když už jedete se svým klukem na fotbal, celý den tam s ním trávíte, bylo by pěkné se sesednout po hromadě a společně našim klukům zafandit, ale skutečně zafandit a povzbudit je. Je potřeba neztrácet soudnost, umět reálně posoudit současnou situaci, což bylo včera vzhledem k velkému oslabení týmu obzvlášť zapotřebí. Naopak celý turnaj byli slyšet pouze jeden nebo dva, a to bohužel po většinu času pouze v kritické formě, "Co to děláš! To nemůžeš! To je špatně! To není přihrávka! Vystřel! Přihraj! apod." Toto klukům opravdu nepomůže, a hodně špatně se to poslouchá celý den i nám trenérům. Pokud kluci udělají chybu, tak si to vyřešíme my trenéři, ať už při zápase nebo po zápase v šatně, někdy v klidu někdy také zvýšíme hlas, podle potřeby. Kluci by spíš potřebovali slyšet opravdové fandění, právě třeba od větší skupinky všech nebo většiny rodičů "Černilov do toho!" "Černilov jedeme!" "Černilov - dáme dáme gól!" .....

Přehled výsledků:

FK Černilov - Třebeš "B"   0 : 1
FK Černilov - Třebeš "A"   0 : 4
FK Černilov - Třebechovice   0 : 1
FK Černilov - Roudnice "A"   0 : 3
FK Černilov - Roudnice "B"   0 : 0
FK Černilov - Třebeš "C"   0 : 2
FK Černilov - FC Olympia "A"   0 : 2

Celkové pořadí:
1. Roudnice "A"
2. Třebeš "A"
3. Třebechovice
4. FC Olympia "A"
5. Třebeš "B"
6. Roudnice "B"
7. Třebeš "C"
8. FK Černilov

__________________________________________________

Nezapomeňte sálovou obuv, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka), pantofle (do prostoru bufetu a na tribunu se nesmí v sálové obuvi).

Základní informace:
- celodenní turnaj (cca do 15 hod.)
- počet zápasů: 7 zápasů (hraje každý s každým)
- hrací doba: 1 x 12 minut
- počet hráčů: 4 + 1 (střídání hokejovým způsobem z prostoru střídaček)

Rozpis našich zápasů:
08:44 hod. Třebeš "B" - FK ČERNILOV
09:26 hod. Třebeš "A" - FK ČERNILOV
10:36 hod. FK ČERNILOV - Třebechovice
11:32 hod. Roudnice A - FK ČERNILOV
12:28 hod. Roudnice B - FK ČERNILOV
13:38 hod. FK ČERNILOV - Třebeš "C"
14:20 hod. FC Olympia - FK ČERNILOV