Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj na Novém HK, 4 bodíky z dvou zápasů a kvalitní výkon

11.04.2015 - 00:00
11.04.2015 - 11:10

KDY: sobota 11.4.2015
Na hřišti FC Nový HK
SOUPEŘI: Nový HK/Vysoká, Jičín

Dnes jsme sehráli první jarní krajský mistrák za dokonalého počasí na perfektním trávníku. Bohužel jsme museli hrozným způsobem látat sestavu, z různých důvodů nám chybělo 6 lidí, hlavně na postě gólmana jsme měli strach, protože Míša Cudlín má neštovice, Jelda byl pryč, tak musel naskočit Nik a musíme říct, že podal super výkon a bez nervozity.

Černilov - Nový HK 2:1 (0:1)
(Petrikovič 2x)
Opět tradičně máme pomalý rozjezd a prochrápnem první půlku - byť máme víc balon na kopačkách, jsou domácí nebezpečnější. Dostanem góla z penalty, kdy Joska za překonaným gólmanem zahraje rukou (já tvrdím, že si kryl obličej ) a domácí kapitán uklízí míč k pravé tyči.
Do druhé půle přeskupíme řady, zároveň ale pro zranění odstupuje bojovník Joska. Ale najednou máme více ze hry, jsme nebezpeční a domácí obraně zatápíme. Hlavně Ondra Petrikovič hraje fantasticky (dnes asi nejlepší hráč na place), bojuje a po dobrých kombinacích se dostává k zakončení.

Černilov - Jičín 3:3 (1:2)
(Bešík 2x, Petrikovič)
Hned po prvním zápase nás čeká odpočatý Jičín. Na tohle je systém turnaje pro 3 hodně nešikovný. Máme hodně v nohách a soupeř je živětší. V druhé půli dokonce inkasujeme 3 gól, ale kluci se neskutečně zvedli. Sebrali poslední zbytky sil a soupeře zmáčkli. Hráli výborný a důrazný fotbal. Najednou jsme byli lepší a skóre zaslouženě srovnáváme. V posledních minutách dokonce 2x jako přes kopírák výborný Béša jde sám na branku, udělá kličku gólmanovi a my už zdviháme ruce, ale pokaždé ještě balon odkopává dobíhajíci obránce na čáře.

Výborný výkon a velká pochvala pro všechny !!!