Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj v Jičíně, pouhý 1 bodík ale super výkon

18.04.2015 - 09:49
18.04.2015 - 12:49

KDY: sobota 18.4.2015
Na hřišti v Jičíně - umělá tráva
SOUPEŘI: Olympia HK, Jičín, Jičíněves

Druhý nistrovský turnaj jsme sehráli na UT v Jičíně. Bylo chladno, ale naštěstí nepršelo.

Černilov - Olympia HK 1:1 (1:0)
(Bešík)
Zápas blbec, chvilku se srovnáváme s jiným fotbalem na UT. Balón se jinak kulí a odskakuje, takže s toho pramení dost nepřesností. Ale postupem času se to lepší, hrajeme pěknou celoplošnou hru. Z počátku vyrovnanou postupem času soupeře mačkáme. První branku proměňuje Béša po samostatném nájezdu na gólmana. Druhá branka je dlouho na spadnutí, ale skóruje soupeř, když se dva naši beci nedohodnou kdo odehraje míč a ten ještě proklouzne Dominovi jeslema a Jelda už nestíhá včas vyběhnout. Poté zatlačíme, 2 tutovky má Vondris, další Mišák s Béšou. Ale už nedáme nic, takže i když herně to bylo povedené a na šance jasně pro nás, tak výsledkem plichta.

Černilov - Jičíněves 0:11 (0:5)
()
Tady jsme neměli žádnou šanci. Soupeř hrál fotbal jiné úrovně. Všichni velicí, fotbaloví, rychlí a ještě měli výbornou kombinaci. Takhle kvalitní tým jsem v KP ještě neviděl, divím se že nechtěli hrát finálovou skupinu.
My jsme po prvních pár gólech už jen točili sestavou a zkoušeli kluky na netradičních místech.

Černilov - Jičín 0:1 (0:0)
()
Zase moc pěkný zápas. Z počátku vyrovnaný, postupem času jsme si vytvořili stálý tlak, po dobrých kombinacích. Gól byl na spadnutí, ale když jsme schopní překopnout prázdnou bránu  z dvou metrů, tak nás soupeř potrestá standardkou. Kdy naši borci nejsou soustředění a reklamují neregulérní postavení útočníka soupeře, takže nehrají a rozehraný balon spadne z úhlu na hlavčku, která zapluje přímo do vinglu. Jelda byl bez šance. Ale ponaučení je jasné - hrát neustále, dokud rozhodčí nepřeruší hru, byť si myslíme, že je něco v rozporu s pravidly.

Výsledek pro není podstatný. Jsme rádi, že dva zápasy jsme herně zvládli na jedničku a na náš fotbal se dalo koukat. A že nebyly branky, to se stane.