Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj v Třebši

04.10.2014 - 00:00
04.10.2014 - 11:00

KDY: sobota 27.9.2014
KDE:
Na hřišti TJ Sokol Třebeš
SOUPEŘI: Chlumec/RMSK, Třebeš
Sraz: 8:15 na místě, od kabin vyrážím v 8:00
Nominace: Cudlín - Mouček, Jurčenko, Hovorka, Petrikovič, Brož, Bešík, Jelínek, Havelka, Radil, Zídka
Omluvenky: Voslař, Fibír, Krejza, Veselovský, Paulovič

A jak to dopadlo ?

Na podzim nebudeme kompletní asi nikdy. Navíc dnes nás čekaly 2 ze tří nejsilnějších celků ve skupině, takže bez 5ti opor jsme počítali, ža každý bod bude zázrak. Týmu jsme naordinovali defenzivní taktiku s brejky.

Černilov - Třebeš 1:0
(Jurčenko)
Taktika nám vycházela na 100%. V bráně Míša pochytal co na něj šlo, výborně šlapala obranné trojice Paprika - Mišák - Bobča, vepředu řádil hlavně neúnavný David. Domácí sice tlačili, ale vyloženější šanci kromě několika závarů neměli a nám se povedlo potrestat chybnou rozehrávku soupeře a jednou brankou zápas rozhodnout. Dobrá práce.

Černilov - Chlumec/RMSK 0:7 (0:5)
Hned po zápase kde jsme se hodně vyšťavili nás čekala odpočatá a kompletní RMSKa, jejichž ofenzivi řídili především Skřivanští borci ze včerejška. Nechytli jsme začátek, byli jsme zatuhlí a hbitý soupeř nám hodně zatápěl. Předchozí zápas nám vzal hodně sil. A když jsme se nevyvarovali chyb, rychle jsme prohrávali o tři branky a trochu rezignovali. V poločase jsme se oklepali, odehráli vyrovnanou druhou půli, kde jsme mohli několikrát skórovat (jen David minimálně 3x), ale branky zase dával odpočatější soupeř.
Zajímavé je, že RMSKa se zase vyšťavila v zápase s námi a odpočatá Třebeš ji v následujícím zápase dala desítku ...

S dneškem spokojenost, odvezli jsme si o 3 body více než jsme čekali a sehráli 3 kvalitní poločasy.