Elévové - starší KRAJ: Mistrovský turnaj ve Lhotě, poprvé bez bodů

11.10.2014 - 00:00
11.10.2014 - 11:00

KDY: sobota 11.10.2014
KDE:
Na hřišti TJ Sokol Lhota p. L.
SOUPEŘI: Roudnice/Lhota p. L., Hořice/Dohalice
Sraz: 8:15 na místě, my vyrážíme v 7:45 a bereme Matouše a Tomáše
Nominace: Cudlín - Petrikovič, Fibír, Paulovič, Mouček, Bešík, Jurčenko, Voslař, Lorenc, Brož, Havelka
Omluvenky: Hovorka, Veselovský, Krejza

Dneska jsme doplatili na pořadí zápasu a nešikovný systém turnaje pro 3 týmy.

Černilov - Roudnice/Lhota 1:2 (1:0)
(Jurčenko)
První zápas byl o velké kvalitě z obou stran. Výborný a hlavně bojovný. Favorita jsme hodně zaskočili a potrápili. Zodpovědně jsme bránili a využívali nepřesností v rozehrávce domácích. Po průniku Davida se dokonce ujímáme vedení a poločas končínaší výhrou.
V druhé půli se hraje fotbal nahoru a dolu, šance na obou stranách zůstávají nevyužité. Přeci jen ale uděláme 2 zbytečné chyby ve středu hřiště, kdy doslova "namažeme" balón kopačky soupeře, který nás nemilosrdně trestá. Škoda, dnes jsme předvedli výborný výkon a k bodům bylo hodně blízko. Hlavně v první půli, kdy jsme měli dost sil z nás byli domácí hodně nešťastní a naše hra měla kvalitu. 

Černilov - Hořice/Dohalice 0:3 (0:1)
Klasika druhý zápas. Po odedřeném mači s domácími se hned pustíme do souboje s odpočatými Hořicemi. Začnem aktivněm, hlavně David větrá soupeřovu obranu a soupeř je rád, že balon zakopává do autů. Ale postupně nám dojdou baterky. Soupeř je čilejší a dynamičtější a využije dostatku sil. My meleme z posledního, nevracíme se, nemáme síly se zajišťovat a po zásluze dostáváme branky.

Klukům nemám moc co vytknout. První zápas byl špičkový, v druhém nám prostě došlo. Jediné co mne dnes zklamalo byly standardky, kopeme moře rohů a ani jednou ho nesehrajeme jak jsme chtěli, měli jsme 9 trestných kopů z nebezpečné vzdálenosti a branku trefíme pouze jednou Lukášem, jinak nedokopnem nebo překopnem. 

A ještě připomínám na úterý máme přátelák pro všechny s Třebechovicemi A a B - nezapomeňte si chrániče.