Elévové - starší: Mistrovský turnaj doma

01.06.2013 - 00:00
01.06.2013 - 13:30

V kombinované sestavě bez Domči, Káči a s Terkou jen na jeden zápas nám chyběl kousek k bodům v obou zápasech. Z mladší přípravky si zkusil osahat Krajský přebor pomocník Honzík Svatoň = děkujeme.

Třebechovice - 0:1 - náš zúžený kádr sehrál zápas na hranici svých možností. Bohužel nedokážeme vystřelit pořádně na branku soupeře a bez gólu nemůžeme vyhrát. Soupeř měl víc střel na naší branku a zaslouženě vyhrál. Rozhodla skákavá střela z půlky hřiště, kterou nedokázal nikdo z Černilováků zkrotit. Tým zápas odmakal, ale soupeř byl o chlup starší a větší. Tábor na Pecce bude asi zároveň zaměřen na zvýšení váhy našich borců a nabrání svalové hmoty ?

Slavia HK - 4:2, střelci: Krejzič, Lanky, David a Palmič - bez Terky nastupuje tým do zápasu s obavou o výsledek? Naštěstí se ukázalo, že když o něco jde, tak dokáží velmi dobře zahrát i další borci = pochvala. Do zápasu vstupujeme neskutečně lehce a bez větší námahy vedeme na konci poločasu 4:0. Moc povedený skoro poločas. Bohužel těsně před koncem poločasu Jířa vymyslel neskutečnou chybu a posadil soupeře do sedla. Tým Slavie si začal daleko víc věřit a máme velké problémy!!! Nehrajeme tak lehce a nedaří se nám kombinace. S vypětím všech sil se bráníme, ale soupeř snižuje na 4:2 opět po chybě brankáře zakončenou vlastním gólem. Opět dvě jednoduché chyby a dva góly v naší síti!!! Naší hloupostí necháme vrátit soupeře do rozhodnutého zápasu !!!??? Do konce zápasu se naštěstí více bojuje než hraje a bereme "povinné" vítězství nad nejslabším týmem soutěže. Pochvala za častou střelbu a nádherné góly.

Dnes to byl bojovný výkon na hranici možností týmu. Ukazuje se, že domácí úkoly mají svůj smysl. Je potřeba dále pracovat na svalové hmotě. Soupeři nás často velmi lehce přetlačí a odstrčí od balónu.