Elévové starší: Mistrovský turnaj na Novém Hradci HK - 2. kolo - krajský přebor - ctí nás velká bojovnost

15.09.2013 - 08:45
15.09.2013 - 13:00

KDY: neděle 15.9.2013
KDE: na Novém Hradci HK
SRAZ: nejpozději 8:45 hod. na místě (na hřišti na Novém Hradci HK)
Soupeři: Slavia HK/Nový HK; Roudnice/Lhota p.L.; Chlumec n.C./RMSK Cidlina
NominaceFibír, Havelka, Hovorka, Hrnčíř, Jelínek, Kadaník, Kvapil, Slezák, Svatoň,  Vrabec, posila do brány Strnad (super zpráva )
Omluveni: Krejza, Voslař
Volno mají: Sovák, Štandera, Zídka (na dalším zápase okresního přeboru ale v plné síle)

A jak to dopadlo ?

Dnes jsme nebrali žádný bodík. Zápasy byly vyrovnané, ale dnes nám chybělo trochu síly k dotažení některých akcí ke gólu. Sehráli jsme výborné a odmakané zápasy. Před výkonem všech hráčů dnes smekáme.
Dnes jsme byli jediný nespojený tým ze všech účastníků, což je na velikost naší obce malý zázrak.

Chlumec/RMSK - Černilov 3:0
Velice dobrý zápas, hlavně v prvním poločase jsme byli naprosto rovnocenným soupeřem. Jelikož jsme dnes měli málo borců na střídání, tak nám ve druhém poločase docházeli síly a na naší hře to bylo znát. Soupeř se nastěhoval na naší polovinu a pak už byla otázka času, jak dlouho se vydržíme bránit, bohužel jsme inkasovali tři góly. Soupeř byl technicky kvalitnější, ale naši borci se vyrovnali bojovností a obětavostí. Ve druhém poločase se blýskl Míša Jelínek, opravdu byl všude, vše oběhal a moc pomohl i v obraně. Obrovská pochvala pro všechny kluky.

Roudnice/Lhota - Černilov 4:2
(Kvapil 2x)
Dnes asi nejlépe odehraný zápas s naším rivalem z Roudnice. Velice vyrovnaný zápas, ve kterém jsme stále dotahovali jejich náskok. Soupeř začínal být velmi nervózní, jelikož to dlouho bylo jen o jednu branku. Opět jsme doplatili na malý počet hráčů, ve druhém poločase nám opět došli síly a už jsme nestačili vyrovnat. Opravdu krásný zápas. Stejně jim to jednou nandáme. V tomto zápase si zaslouží pochvalu náš bomber Lukáš. Dával góly, přihrával, byl všude, i v obraně kde vypomáhal. Pochvalu si zaslouží nejen Lukáš, ale celý tým – super výkon.

Slávia HK/Nový HK - Černilov 4:1
(Hovorka)
Opět velice dobře odehraný první poločas 1:1. A pro dnešní den už obehraná písnička, úzký hráčský kádr a ve druhém poločase jsme opět nevydrželi fyzicky. Absolutorium si zaslouží Míša H., Martin a Lukáš, kteří už druhý zápas odehráli bez střídání. Krásný gól, bohužel jediný, dal konečně někdo jiný než pouze Lukáš, a to dnes na hrotu hrající Míša H. po dlouhém nákopu Martina.

Opět jsme dnes podali bojovný výkon, všichni odbojovali celé zápasy, nikdo nic nevypustil ani neodchodil. Při odjezdu museli být někteří hráči do aut odneseni. I bomber Lukáš měl dnes raději odvoz až před dům. Je opravdu vidět, že se kluci vydali na hřišti ze všech sil. Ještě velké poděkování našemu supergólmanovi Jiříkovi, bez něho by těch gólu v naší síti bylo podstatně víc. V bráně je to naše velká jistota a klukův v poli dodává větší sebevědomí.