Elévové starší: Mistrovský turnaj na Olympii HK - 15. kolo - krajský přebor - bojovnost = první výhra do tabulky

Soupeři: FC Olympia HK B; TJ Třebechovice; FC Rychnov n/K
Nominace: Cudlín, Havelka, Hovorka, Jelínek, Jurčenko, Krejza, Mouček, Vrabec + Petrikovič, Veselovský
Omluven: Fibír, Voslař (nemoc)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití a lehkou svačinu (müsli tyčinka, případně sušenka).

Čekají nás tři mistrovské zápasy, hrací doba 2 x 15 minut.

A jak to dopadlo?

Velká pochvala všem za bojovnost, předvedené výkony a hlavně pro ročník 2003 za chuť si zahrát za starší elévky. Dnes jsme se trenéři domluvili, že si nikoho z ročníku 2003 nebudeme půjčovat a odehrajeme si turnaj sami. Ale kluci 2003 nás opravdu mile překvapili, když před jednotlivými zápasy za námi chodili, že nám chtějí pomoc a zahrát si. V prvním zápase David Hrdina, ve druhém Míša Palma, a ve třetím Jirka Strnad a opět Míša Palma. Kluci hráli opravdu pro tým, hráli pro ně na nezvyklých postech, vypomáhali nám tam, kde bylo potřeba. Velká pochvala a díky. Z mlaďáků dnes vypomáhali Ondra Petrikovič a Lukáš Veselovský, kteří se stávají opravdu platnými hráči týmu. Velice rychle se aklimatizovali na velkém hřišti a jejich výkony patří k těm lepším.

FK Černilov - TJ Třebechovice   0 : 2 (0 : 0)
Opět vyrovnané utkání jako minulý týden. V prvním poločase si po standardních situacích vypracováváme dvě až tři šance, které ale bohužel nedokážeme po skrumážích před brankou zakončit. A tak v poločase hrajeme 0:0. Ve druhém poločase se soupeř dostává do vedení, stejně jako minulý týden. Nepanikaříme, víme, že umíme nepříznivé výsledky otočit. Snažíme se o vyrovnání, ale už se do jasné gólové šance jako v prvním poločase nedostáváme, naopak nás soupeř potrestal podruhé. Byl to první dnešní zápas, a nebylo to ještě úplně ono.

FK Černilov - FC Olympia HK B   6 : 1 (4 : 0)
(Jurčenko 3x; Krejza 2x; Palma 1x)
S tímto soupeřem jsme se již utkali na jaře v nadstavbě (předkolech), kdy jsme s přehledem vyhráli. A tak na naší straně panoval optimismus, který ale snižovala prohra z prvního dnešního zápasu, kdy jsme chtěli bodovat a nepovedlo se nám to. Obavy ale byly zbytečné, od začátku zápasu jsme lepší, věříme si, snažíme se kombinovat, spolupracujeme a dostáváme se do zakončení. Bylo jenom otázkou času, kdy se střelecky prosadíme. Netrvalo to ani tak dlouho a dostáváme se do vedení. To nás ještě více uklidní, hrajeme s chutí a ani vysoký gólový rozdíl nás neuspokojí a až do konce zápasu jsme aktivní, tlačíme se do zakončení a snažíme se přidat ještě další góly. Pěkný zápas, kdy k bojovnosti přidáváme i naše fotbalové umění.

FK Černilov - FC Rychnov n/K   2 : 5 (2 : 3)
(Jurčenko 1x; Strnad 1x)
Snažíme se kluky vyburcovat k co největší bojovnosti, čeká nás nejsilnější dnešní soupeř, lídr naší skupiny D. Povedlo se, soupeře jsme zaskočili naší aktivní hrou. Zápas je vyrovnaný, bojujeme o každý míč, jsme úspěšní ve hře dopředu. A když vstřelíme první branku jsou kluci v opravdové euforii. Pořád jsme aktivní, napadáme soupeře na jeho polovině, což mu dělá zjevné problémy. Po důsledném napadání brankáře Jířa Strnad přidá druhou branku hlavou po chybné rozehrávce brankáře. Vedeme 2:0. Paráda. Ale soupeř nám ukázal proč je na čele naší skupiny. Ještě do poločasu zápas třemi rychlými góly otáčí. Bohužel všechny tři góly byly laciný, po našich chybách a nedůslednosti. Sami jsme umožnili soupeři se vrátit do zápasu. O poločase je ale na klucích vidět chuť se ještě porvat o výsledek, sami se hecují, povzbuzují, což až tak často není vidět. Ve druhém poločase ještě bojujeme, jednogólové manko se dá rychle dohnat, ale soupeř nám asi v polovině druhého poločasu střílí čtvrtou branku, na kterou už nedokážeme odpovědět. Pátou branku soupeř přidá před koncem zápasu. Je rozhodnuto. Pěkný zápas bojovný, odmakaný.

Náš výkon dnes zápas od zápasu šel nahoru, opravdu rostl a zlepšoval se. Poděkování a pochvala pro všechny hráče, a nejenom pro ně. Útulnou zelenobílou tribunu Olympie dnes zaplnili žlutočerné barvy našich fanoušků, kteří nám dnes vytvořili na hřišti soupeře opravdu domácí atmosféru. A tak dnes probíhaly děkovačky i po prohraném zápase. A to není zase tak časté, ale za dnešní výkony na hřišti i na tribuně určitě zasloužené.