Elévové starší: Mistrovský turnaj v Kuklenách - poslední kolo - krajský přebor, výborný výkon a 3 body

14.06.2015 - 00:00
14.06.2015 - 12:00

KDY: neděle 14.6.2015
KDE: na Olympii v Hradci Králové - Kukleny

SRAZ: nejpozději 9:15 hod. na hřišti v Kuklenách
Soupeři: Olympia HK, Jaroměř
Nominace: Cudlín, Veselovský, Mouček, Havel, Hovorka, Jelínek, Petrikovič, Márta, Havelka, Brož, Zídka, Bešík,
Svatoň
Omluveni:
Voslař

Černilov - Jaromeř 0:1 (0:1)
()
Konečně jsme byli téměř kompletní, měli jsme 5 hráčů na střídání, takže tentokrát to bylo o něčem jiném. Na Jaroměř vletíme ve velkém stylu, zatlačíme je do vápna, jen bohužel spalujeme šance a místo pohodových 3:0 je stav stále bez branek. Postupem času se hra srovná. My pozorně hlídáme motor veškerých akcí soupeře (Luciána vymaže Honzík) a dáváme pozor na nakopávané balony na Luku Kvapila. Těsně před půlí si bohužel ze stopera dovolíme kličku právě Lukášovi, nepovede se a na Míšu v brance jdou 2 hráči - 0:1.
Zbytek zápasu tlačíme a snažíme se neúspěšně srovnat, soupeř opět předvede několik nebezpečných brejků ale Míša v kase začaruje. Bohužel opět bez bodů. Přitom za výkon by nám slušely

Černilov - Olympia 1:0 (0:0)
(Mouček)
Po kratičké pauze jdeme v pařáku hned na další zápas, ale máme dost hráčů na střídání a odehrajem celý zápas ve vysokém tempu. Výborný výkon všech hráčů si zasloužil bodíky. Rveme se a ke konci soupeře doslova uběháme. Zároveň nás drží v brance dnes mimořádný Míša. Ofenzivu výborně oživil přesunem na hrot Bobča - podrží balon, zakombinuje. Předvádíme hromadu pohledných akcí, ale ta koncovka. Náš nejlepší šutér Béša dnes musel vypomoct v defenzivě, protože velikost a rychlost soupeřů byla nadstandardní. Ale dnes makáme jeden za druhého a hra má vysoké parametry.

Ještě jedna pochvala - smekám před celým týmem a vypíchl bych práci Míši Hovorky, neúnavný s obrovkou chutí odmakal 2 perfektní zápasy.