Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 1. kolo - okresní přebor - ospalý výkon

05.09.2013 - 15:45
05.09.2013 - 17:45

KDY: čtvrtek 5.9.2013
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 15:45 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeř: Skřivany
Nominace: všichni
Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás první mistrovský zápas za starší elévy v okresním přeboru, hraje se na velkém hřišti, systém 7 + 1, hrací doba 2 x 30 minut, takže si zahraje opravdu každý.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Skřivany   2 : 6 (0 : 3)
(Hrnčíř 2x - možná u prvního gólu ještě lehce tečoval Vrabec)

Dnes jsme se sešli kompletní, 15 borců ročník 2004. Měli jsme dvě sedmičky na střídání a gólmana v brance. Snažili jsme se střídat ve stejných intervalech, takže si dnes zahráli všichni kluci stejně. Na některých ale byla bohužel znát poprázdninová nerozehranost, pro někoho to byla první akce po prázdninách. Soupeř byl dnes v omlazené sestavě a dala se s ním hrát rovnocenná partie. My jsme ale působili trochu ospalým dojmem, chyběla nám "šťáva", nasazení a bojovnost. Bohužel hned v úvodu, po první standardní situaci, rohovém kopu inkasujeme. První střela na bránu a první gól. Celkem soupeř za první poločas vystřelil třikrát na bránu a byly z toho tři góly. Není to v žádném případě chyba jenom brankáře, ale celého týmu. Při bránění standardních situací jsme málo důrazní. My jsme si šancí vypracovali poměrně dost, ale žádnou jsme nedokázali zakončit brankou. A tak poločasové skóre bylo pro nás nepříznivé 0:3. Ve druhém poločase jsme se trochu zvedli a dvěma góly snižili, ale soupeř dokázal odpovědět a poměrně snadnou výhru si už nenechal vzít. Klukům nelze v žádném případě upřít snahu, ale dnes to opravdu nebylo ono. Nic se neděje, hráli jsme první mistrovské utkání v okresním přeboru s hrací dobou 2 x 30 minut, a každý odehraný zápas je pro nás dobrou zkušeností, takže hlavy nahoru a příští zápas začíná od nuly.

FK Černilov - KIA.JPG173.72 KB