Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 14. kolo - okresní přebor - opět vysoká prohra

09.05.2014 - 16:15
09.05.2014 - 18:15

KDY: pátek 9.5.2014
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 16:15 hod. v buňkách u zadního hřiště
Soupeř: Chlumec B
Nominace: Havelka, Hovorka, Jelínek, Krejza, Slezák, Sovák, Štandera, Vrabec, Zídka + Briestenský, Brož, Hroneš Dan, Márta, Sedláček
Omluven: Fibír, Voslař (nemoc)

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, pití.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Chlumec B   1 : 12 (1 : 5)
(Krejza 1x)

O proti minulým zápasům bohužel žádná změna. Opět velice rychle inkasujeme první branku, na kterou sice tentokrát dokážeme odpovědět a díky Tomovi ještě vyrovnáváme na 1:1. Potom už je ale scénář stejný jako předcházející zápasy a jedinou neznámou je na jakém skóre se výsledek zastaví. Budu se opakovat, soupeř je fotbalovější, starší, vyzrálejší a techničtější. My dáváme příležitost všem hráčům a ještě nám vypomáhá pět mlaďáků. Kritika padá na hlavy všech, méně fotbalovější hráči se musí snažit zlepšovat, přiblížit se těm zkušenějším a nečekat, že to za ně odehraje někdo jiný. To opravdu nejde. A Ti zkušenější nemůžou odehrát pouze svůj standard, průměr, musí se snažit svojí hrou a aktivitou strhnout a vyburcovat k lepším výkonům zbytek týmu. Naše jarní dosavadní bilance je žalostná 0:9, 2:4, 0:17, 1:12, ale jsme teprve v polovině jarní části, a tak máme ještě čtyři příležitosti na reparát. Určitě je veselejší vyhrávat, ale i prohrát se dá se ctí, ale to nám zatím na jaře bohužel nejde.