Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 6. kolo - okresní přebor - dva různé poločasy (den a noc)

Omluveni: Krejza, Kvapil

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit případnou výpomoc od ročníku 2005 pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, teplé oblečení i náhradní na přestrojení, čaj do termosky.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Stěžery   2 : 6 (1 : 0)
(Kadaník 1x; Hrnčíř 1x)

Dnes jsme oproti minulým zápasům pozměnili sestavu, ve které nás doplnili mladší elévci Ondrové Brož a Petrikovič a vůbec si nevedli špatně. Jsou platnými hráči a patří jim poděkování za výpomoc. Celý tým hrál ve změněné sestavě v prvním poločase velice dobře, jedna sedmička se snažila prosazovat kombinací a druhá sedmička dokázala zatlačit soupeře na jejich polovině a bojovat tam o každý míč. Bohužel jsme se dnes vůbec neprosadili střelecky, nedostali jsme se k žádným pokusům o zakončení. Lukáš K. na hrotu útoku opravdu chyběl, jeho rychlost a tah na bránu nedokázal dnes nikdo předvést a nahradit ho. V poli jsme, ale v prvním poločase, opravdu nehráli špatně a i Míša J. nás v bráně podržel. Po rohovém kopu se dostáváme do vedení, místo nacvičeného signálu, který se nám nepovedl, propasíroval míč do brány přímo z rohu Martin. Do další šance jsme se už nedostali, přechod do útoku se nám dnes nedařil, přesto po prvním poločase vedeme 1:0. Na naše možnosti dobře odehraný první poločas, chybějící fotbalovou techniku nahrazujeme nasazením a bojovností. Do druhého poločasu ale nastupujeme jako vyměnění, jsme nedůrazní, pomalí, nechceme míč, čekáme co soupeř vymyslí a předvede, jsme všude pozdě a tak do naší branky začíná padat jeden gól za druhým. Úplně jsme odpadli, jako bychom nechtěli hrát a vzdali to. Až za stavu 1:5 dáváme snižující branku, ale soupeř měl stejně poslední slovo a zvyšuje na konečných 2:6.

Opravdu to dnes byly dva úplně odlišné poločasy a ne jenom výsledkově (první 1:0 a druhý 1:6), ale hlavně v předvedené hře, v bojovnosti, nasazení a chuti si zahrát fotbal. Musíme zapracovat na fyzičce, a i trochu asi na psychice - pozitivním myšlení, abychom vydrželi celý zápas. Ne jenom dnes, ale i v minulých utkáních prohráváme zápasy ve druhých poločasech po vyrovnané hře v prvních poločasech.

Pojďme si vzít dnes to dobré z prvního poločasu, navázat na to v dalších zápasech a přidat větší tah na bránu se střeleckým zakončením. Zápasů nás čeká ještě dost, hlavy nahoru, fotbal hrajeme pro zábavu, tak ať nás může zase bavit.

Díky patří rodičům za pomoc při úklidu hřiště.