Elévové starší: Mistrovský zápas v Černilově - 8. kolo - okresní přebor - ve 2.poločase jsme bohužel napodobili Plzeň na Bayernu

24.10.2013 - 15:00
24.10.2013 - 16:45

KDY: čtvrtek 24.10.2013
KDE: doma v Černilově
SRAZ: nejpozději 15:00 hod. v buňkách u zadního hřiště (tentokrát už od 15:30 hodin hrajeme zápas)
Soupeř: Roudnice
Nominace: všichni
Omluveni: Krejza (na celý zbytek podzimu), Sovák, Zídka

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit případnou výpomoc od ročníku 2005 pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, teplé oblečení i náhradní na přestrojení, čaj do termosky.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

Hráli jsme v bílém (jako včera Plzeň), nedostali jsme se za půlku, soupeře jsme neohrozili, nenahráli jsme si, na bránu jsme prakticky nevystřelili, byli jsme nedůrazní a na naši bránu se valila jedna akce za druhou ....... Opravdu mě naše hra ve druhém poločase připomínala včerejší výkon Plzně na Bayernu. Jindy bych byl rád, kdybychom se svými výkony mohli přirovnávat k Plzni, ale v tomto případě to je naopak a hodně to mrzí.

FK Černilov B - Roudnice   0 : 6 (0 : 0)

Dnes nás čekal opravdu silný soupeř, kterého velice dobře známe. Věděli jsme, co nás čeká. Nic jednoduchého, ale kluci se v prvním poločase soupeře nezalekli. Celý první poločas jsme hráli se silným soupeřem vyrovnanou partii, do šancí se sice jako už tradičně moc nedostáváme, ale i tak jsme si jednu nebo dvě vypracovali, ale bez zakončení, bez gólového efektu. Soupeřovi šance v naší bráně likvidoval bezchybným výkonem Míša Jelínek. Chytal opravdu dobře a navíc přidal i velice dobré výkopy. V poli je hra opravdu vyrovnaná, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Poločasový výsledek 0:0 a naši kluci si zaslouží velkou pochvalu, za bojovnost a předvedený výkon. Tímto, ale všechna pozitiva končí. Přestože, o poločase kluky nabádáme, ať pokračují ve stejně dobrém výkonu, hecujeme je a burcujeme k bojovnosti, tak do druhého poločasu nastupujeme jako vyměnění. Hodnocení druhého poločasu už bylo napsáno výše. Opravdu jsme najednou nedůrazní, pomalí, nemáme odhad na balón, nemůžeme se dostat z vlastní poloviny, nejsme schopni míč ani odkopnout natož si přihrát, a tak nás soupeř trestá a do naší brány padá jeden gól za druhým. Ještě za stavu 0:2 dostáváme šanci v podobě pokutového kopu, ale bohužel nabídku na zkorigování výsledku nevyužijeme. Prudká střela ze značky pokutového kopu letí nad bránu. To soupeře definitivně uklidnilo, dal další čtyři góly a poměrně v pohodě dohrál zápas.

Už po několikáté špatně odehraný druhý poločas po velice nadějném výkonu v poločase prvním. PROČ?????

Poděkování patří všem rodičům a hráčům za včasný příchod na zápas, hrálo se hodně brzy a nebylo snadné se dostavit včas. Díky patří i Ondrovi Brožovi za výpomoc, opravdu se v naší obraně velice dobře zabydluje.