Elévové starší: Mistrovský zápas v Chlumci nad Cidlinou - 5. kolo - okresní přebor - prohra se vztyčenou hlavou

04.10.2013 - 15:45
04.10.2013 - 17:45

KDY: pátek 4.10.2013
KDE: v Chlumci nad Cidlinou
SRAZ: nejpozději 15:45 hod. na místě (na hřišti v Chlumci nad Cidlinou - na hřišti ve fotbalovém areálu na začátku Chlumce n. C. po levé straně u koupaliště)

Soupeř: Chlumec B
Nominace: všichni
Omluveni: Havelka, Jelínek, Krejza, Sovák, Vrabec

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit případnou výpomoc od ročníku 2005 pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, teplé oblečení i náhradní na přestrojení, čaj do termosky.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B – Chlumec B   3 : 5 (1 : 1)
(Kvapil 2x; Hrnčíř 1x)

Dnes s naší sestavou hodně zamíchala marodka a omluvenky. Díky posilám z mladších elévů jsme nakonec dali dohromady třináctičlenný tým, na kterém se podíleli hned čtyři mlaďáci. V obraně působili opravdu ostříleným zkušeným dojmem Ondrové (Brož a Petrikovič), v záloze už po druhé Nikča Pražienková a na hrotu bojoval Lukáš Veselovský. Patří jim za výpomoc a předvedenou hru, a jejich rodičům za uvolnění a dopravu (p. Petrikovičovi), opravdu velké díky. Do brány jsme nasadili staronového zkušeného gólmana Míšu Hovorku, který nám svými výkony v bráně dodával větší odvahu do útoku. Některé zákroky, zejména v prvním poločase, byly excelentní. Ve druhém to proti sluníčku občas nevyšlo. Nevadí.

Z našeho dnešního složení je víc než jasné, že jsme dnes hráli proti fyzicky i fotbalově vyspělejšímu soupeři. I domácí fandové konstatovali, že jsme malí a drobní. Přesto jsme díky velké bojovnosti a znovu nalezené chuti do fotbalu hráli, hlavně v prvním poločase, vyrovnané utkání. Po rychlém brejku Lukáše Kvapila se ujímáme vedení. Soupeř ale bohužel ještě v závěru prvního poločasu stačil po náhodné akci vyrovnat. Ve druhém poločase jsme se nestačili ani rozkoukat a už ani ne po půl minutě inkasujeme. Opravdu rychlý gól po 26 sekundách!!! Škoda, možná ještě trochu nekoncentrovanost po přestávce. Na štěstí poměrně rychle odpovídáme opět po úniku Lukáše Kvapila. S přibývajícím časem nám ale začínají ubývat síly a bohužel inkasujeme tři branky, na které už nedokážeme odpovědět. V závěru utkání ještě upravujeme skóre zápasu po tečované střele Ríši - soupeř si dal vlastence. Na další zvrat už nebyly síly ani čas.

Pochvalu si dnes zaslouží všichni, bojovali jsme, bylo vidět nasazení a chuť si zahrát. A to je asi nejdůležitější, to nám v minulém zápase chybělo. Větší zodpovědnost na sebe vzali a aktivnější oproti minulým zápasům byli zkušenější borci, mlaďáci se nabídnuté šance nezalekli a ostatní nás svými výkony občas mile překvapili. Samozřejmě je na čem pracovat, čeká nás stále spousta práce, dřiny a zdokonalování se na trénincích. Víme, na čem máme pracovat, ale s chutí to jde hned líp a ta dnes skutečně byla patrná. Jen tak dál.

Velké díky dnes patří rodičům za dopravu, cesta byla daleká a ve všední den to nebylo časově opravdu jednoduché. Díky.