Elévové starší: Mistrovský zápas v Myštěvsi - 7. kolo - okresní přebor - předvedená hra mrzí víc než výsledek

20.10.2013 - 09:15
20.10.2013 - 11:15

KDY: neděle 20.10.2013
KDE: v Myštěvsi
SRAZ: nejpozději 9:15 hod. na místě (na hřišti v Myštěvsi)
Soupeř: Myštěves/Kobylice
Nominace: všichni
Omluveni: Krejza (na celý zbytek podzimu), Sovák

Případné omluvenky na mobily trenérů co nejdříve, abychom se mohli pokusit zajistit případnou výpomoc od ročníku 2005 pro zajištění dostatečného počtu hráčů.

Nezapomeňte kopačky, chrániče, gumičky na štulpny, klubovou teplákovou soupravu, brankáři rukavice, teplé oblečení i náhradní na přestrojení, čaj do termosky.

Čeká nás mistrovský zápas, hrací doba 2 x 30 minut.

A jak to dopadlo?

FK Černilov B - Myštěves/Kobylice   2 : 8 (1 : 5)
(Kvapil 2x)

Dnes jsme čekali vyrovnané utkání, narazili na sebe soupeři ze stejných pater tabulky, se stejným počtem bodů a i výsledky jsme měli s dnešním soupeřem hodně podobné. Hra na hřišti, ale naše představy bohužel vůbec nenaplňovala. Ani hřiště nebylo ideální, hodně nekvalitní trávník s potokem za jednou z branek (jako ve filmu Okresní přebor). Soupeř nás od začátku zápasu zatlačil před naší branku, kde se zoufale zuby nehty pouze bráníme, resp. zakopáváme balóny pouze na roh nebo náhodně odkopneme míč k půlící čáře, kde si ho soupeř bez problému sebere a už se na nás valí další útočná akce. Hraje se pouze na jednu bránu. Bylo pouze otázkou času, kdy poprvé inkasujeme. A netrvalo to bohužel ani tak dlouho, a už lovíme míč z naší sítě. Hrajeme opravdu špatně, jsme nesoustředění, pomalí, nedůrazní, kde je náš včerejší sobotní bojovný výkon netušíme. A tak do poločasu lovíme míč z naší brány ještě čtyřikrát. Za stavu 0:5 po rychlém brejku snižuje Lukáš. Poločasové skóre se zastavilo na hrozivých 1:5. O poločase nabádáme kluky, ať zapomenou na nepříznivý výsledek, vzpomenou si a naváží na včerejší výkony v krajském přeboru, kde většina kluků včera hrála. To se nám v úvodu druhého poločasu trochu daří, poměrně rychle snižujeme díky Lukášovi na 2:5. Že by svitla naděje na zkorigování výsledku? Bohužel ne. To bylo z naší strany všechno, opět nepochopitelně přestáváme hrát a tak nás soupeř ještě potrestal dalšími třemi góly. Za to, že konečné skóre nebylo děsivější, vděčíme v bráně Ondrovi H., který ještě spoustu šancí pochytal. Výsledek je opravdu děsivý, ale víc než výsledek nás mrzí předvedená hra, hráli jsme špatně, vůbec nic jsme nepředvedli, nedostali jsme se vůbec do tempa, do rytmu zápasu. Už jsme něco na trénincích natrénovali, začali jsme se postupně zlepšovat, ale dnes to vypadalo, jako když stojíme poprvé na hřišti a nevíme, co tam máme dělat.

Každý zápas se nevydaří, a tak doufejme, že jsme si nevydařené zápasy už vybrali a příště bude líp.